060415-ufc-Dan-Henderson-pi-mp.vresize.1200.675.high.20

Wygląda na to, że UFC spełni życzenie Michaela Bispinga. Anglik po wygranej tytułu mistrzowskiego kategorii średniej ogłaszał w mediach, że bardzo chciałby mieć okazję do rewanżu z Danem Hendersonem. Prezydent organizacji, Dana White tak wypowiedział się na ten temat w wywiadzie dla FS1, siedząc przy jednym stole z „The Count”.

Chcemy zestawić Dana Hendersona i Michaela Bispinga. To walka, której chce mistrz, to walka, której chcą fani więc chcemy spełnić ich życzenie. Jeśli chodzi o miejsce, to mamy zamiar zrobić to w Manchesterze, Anglii, ale nic nie jest jeszcze podpisane.

Po 7 latach od pierwszego pojedynku zawodników, Bisping jest mistrzem kategorii średniej. Znokautował on Luke’a Rockholda wchodząc do walki z krótkim wyprzedzeniem. Warto zaznaczyć, że wygrał on swoje 4 ostatnie walki.

Henderson w ostatnich latach nie może pochwalić się najlepszym bilansem. W 9 pojedynkach, zdołał zwyciężyć tylko 3 razy. W ostatniej walce zdołał znokautować niezwykle niebezpiecznego Hectora Lombarda. Mimo, że nie do końca korzystnego bilansu w ostatnich walkach, jego wspólna historia z Anglikiem powoduje, że organizacja prawdopodobnie zdecyduje się na zestawienie zawodników.

5 KOMENTARZE

  1. Smiech na sali ale coz… Czyli Dan z pasem.. Wartosc pasa spada i to dosc w szybkim tempie..

  2. Dobra, w dupie już mam ten pas itd, bo to jest tragikomedia, niech tylko zrobią Weidman – Jacare i Rockhold – Romero. Mogłoby też być Weidman – Romero i Rockhold – Jacare, w sumie bez różnicy.

  3. "On wie, że jako mistrz będzie musiał zmierzyć się z nimi wszystkimi tak czy siak"—Nie z wszystkimi, tylko z jednym. Którymkolwiek.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.