dan_hardy_mikrofon

Weteran organizacji UFC i komentator Dan Hardy w jednym z wywiadów zapowiedział, że planuje zaangażować się w działanie na amatorskiej scenie MMA w Europie i chce przy tym współpracować z The International Mixed Martial Arts Federation.

Dopiero zaczynam się w to angażować. W ostatnim czasie byłem bardzo zajęty pracą dla UFC, ale teraz ruszam dalej i chciałbym działać w tym sporcie znacznie bardziej w całej Europie. IMMAF z oczywistych względów jest do tego dobrym miejscem, a zbliżające się amatorskie mistrzostwa w Las Vegas będą niezwykle ekscytujące. Będę tam działał przez cały czas przygotowując materiały wideo i myślę, że będzie świetnie.

Hardy zapowiedział również, że liczy na zwiększone zaangażowanie zawodowych fighterów w amatorskie MMA.

Liczę, że będziemy coraz częściej oglądać zawodników UFC, którzy wspierają młodych amatorów i im pomagają. Myślę, że po mistrzostwach w Las Vegas ludzie zaczną postrzegać IMMAF jako instytucję przynoszącą benefity wszystkim organizacjom MMA na świecie i wszystkim zaangażowanym w to fighterom.

5 KOMENTARZE

  1. Przypominam, że plakat na IMMAF w LV jest bardzo ładny 🙂 A Dan może znów odwiedzi którąś z polskich gal? Wrażenia ze Slugfest 3 miał podobno bardzo dobre. Sama osoba Dana będzie niewątpliwie cenna dla amatorskiego MMA, ale tak żem czuł, że go ciągnie gdzieś w te strony.

  2. Dan zawsze na propsie! Gdyby nie wolf heart syndrome to dałby jeszcze kilka dobrych walk. Ale spoko, że ciągle jest blisko UFC i może dla nich pracować i w inny sposób się spełniać!

  3. Dan zawsze na propsie! Gdyby nie wolf heart syndrome to dałby jeszcze kilka dobrych walk. Ale spoko, że ciągle jest blisko UFC i może dla nich pracować i w inny sposób się spełniać!

    podobno ma jeszcze zawalczyć. nie wiem czy w tym roku ale mówił coś o dwóch walkach jeszcze bo tyle ma kontrakcie.

    mówił u Sonnena w podcaście jak dobrze pamiętam, że go lekarze mają dopuścić do walk za niedługo.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.