Polska reprezentacja w jednym z najlepszych klubów MMA na świecie nadal się powiększa. Do Marcina Tybury oraz Damiana Stasiaka, którzy ostatnio wyjechali do Albuquerque, aby trenować w Jackson Wink MMA dołączyli Michał Bobrowski oraz Sebastian Kotwica.

https://www.facebook.com/MMA.Marcin.Tybura/photos/a.424423281074230.1073741829.127191654130729/740156436167578/?type=3

Warto zaznaczyć, iż w klubie prowadzonym przez Mike’a Winkeljohna oraz Grega Jacksona trenują tacy zawodnicy jak Jon Jones, Alistair Overeem, Donald Cerrone czy Carlos Condit. JacksonWink MMA uznawany jest za absolutnie czołową placówkę do przygotowań zawodników na całym świecie.

 

21 KOMENTARZE

 1. Dałbym tysiąc lajków. Miło widzieć że Polacy nie pierdolą, jakie to polskie kluby są zajebiste a zachód przereklamowany. Ćwiczenie z najlepszymi zawsze na plus!

  Powodzenia dla chłopaków!

 2. Brzusio wisi, Tybur. O nic innego się nie martwię tylko o cardio. Czekam z niecierpliwością. Ależ to byłoby coś jakby odciął dostawę prądu Mareckiemu :deniro:

 3. Kurde Tybura wygląda jak zwykły ulaniec programista. Dać mu flanelę i przyciasne dżinsy i okularki i masz typowego programistę, który wieczorem porzuca swoją zwyczajną tożsamość i idzie rzucać typami na macie

 4. Dałbym tysiąc lajków. Miło widzieć że Polacy nie pierdolą, jakie to polskie kluby są zajebiste a zachód przereklamowany. Ćwiczenie z najlepszymi zawsze na plus!

  Powodzenia dla chłopaków!

  chcesz byc najlepszy trenuj z najlepszymi. Ja to mysle, ze, jednak wiekszosc chialaby trenowac w Stanach, tylko kwestia jest taka, ze ich na to, po prostu nie stac. Nie maja konkretnych sponsorow tudziez ci co ich "sponsoruja" daja na przyslowiowe frytki.

 5. chcesz byc najlepszy trenuj z najlepszymi. Ja to mysle, ze, jednak wiekszosc chialaby trenowac w Stanach, tylko kwestia jest taka, ze ich na to, po prostu nie stac. Nie maja konkretnych sponsorow tudziez ci co ich "sponsoruja" daja na przyslowiowe frytki.

  No właśnie, ale Held nie skorzystał z zaproszenia.

 6. No właśnie, ale Held nie skorzystał z zaproszenia.

  I Held kondycję robił tylko na sparingach. Tak sobie myślę, że czas "oddzielenia ziarna od plew" to nie czas w klatce , a  właśnie czas spędzony na przygotowaniach.

  Życzę Marcinowi jak najlepiej i cały czas mam go w avku, ale chyba jego wpadki to błędy w przygotowaniach właśnie

 7. I Held kondycję robił tylko na sparingach. Tak sobie myślę, że czas "oddzielenia ziarna od plew" to nie czas w klatce , a  właśnie czas spędzony na przygotowaniach.

  Życzę Marcinowi jak najlepiej i cały czas mam go w avku, ale chyba jego wpadki to błędy w przygotowaniach właśnie

  Kiedyś czytałem jakieś badania na temat  kondycji w sportach walki i tam pisali, że robiąc na początku kariery cardio tylko na sparingach można wręcz ją zablokować na jakimś tam niewystarczającym poziomie i nic już później się nie da z tym zrobić. Ogólnie zalecali żeby zawsze dokładać bieganie, pływanie albo jazde na rowerze szczególnie na początku kariery.

 8. Kiedyś czytałem jakieś badania na temat  kondycji w sportach walki i tam pisali, że robiąc na początku kariery cardio tylko na sparingach można wręcz ją zablokować na jakimś tam niewystarczającym poziomie i nic już później się nie da z tym zrobić. Ogólnie zalecali żeby zawsze dokładać bieganie, pływanie albo jazde na rowerze szczególnie na początku kariery.

  Dokładnie. Dorzucić jeszcze trzeba nadmuchiwanie np. balona, muzycy napierdalający na instrumentach dętych mają do 10 litrów pojemności płuc, lepsi są tylko pływacy (do 11 litrów), kolarze "jedynie" do ośmiu (runn'erzy długodystansowi do siedmiu).

 9. Dokładnie. Dorzucić jeszcze trzeba nadmuchiwanie np. balona, muzycy napierdalający na instrumentach dętych mają do 10 litrów pojemności płuc, lepsi są tylko pływacy (do 11 litrów), kolarze "jedynie" do ośmiu (runn'erzy długodystansowi do siedmiu).

  akurat przy Heldzie balonik byl napompowany do gigantycznych rozmiarow

 10. akurat przy Heldzie balonik byl napompowany do gigantycznych rozmiarow

  :razz:jelen: Oj jak parsknąłem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.