Damian Stasiak przegrał przez nokaut z Brianem Kelleherem na UFC w Gdańsku.

Polak atakował celnie od samego początku walki i wychodziło mu to świetnie. Spychał Briana do defensywy. W stójce Damian celnie boksował, ale przede wszystkim atakował obrotowymi kopnięciami, którymi siał duże spustoszenie na ciele rywala. Pomimo mocnego początku, Stasiak na minutę przed końcem znalazł się po raz pierwszy w wielkim niebezpieczeństwie gdy, Kelleher założył mu ciasno gilotynę. Choć początek należał do Damiana to końcówka zdecydowanie poszła na konto Briana.

To wystarczyło by Brian złapał rezon i od drugiej rundy to on zaczął atakować Damiana już od pierwszych sekund. Od środkowej odsłony pojedynku zaczęły się problemy Damiana, który coraz częściej był trafiany i coraz trudniej mu było trafić przeciwnika.

Polak im dłużej trwała walka tym bardziej tracił siły i zaczął oddawać pole Kelleherowi. Ten zachęcony większą biernością Damiana, zaatakował prawym zamachowym, który dosięgnął twarzy Stasiaka, a potem poprawił lewym sierpem kończąc pojedynek. Sędzia spotkania zakończył walkę przyznając zwycięstwo przez nokaut Brianowi Kelleherowi.

16 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieję, że dostanie jeszcze szansę, bo zasłużył sobie iloscią zdrowia zostawionego w klatce UFC

 2. Szkoda. Dużo ambicji i zacięcia, Damian ma coś fajnego w sobie. Mam nadzieję, że jeszcze powalczy w UFC.

 3. Jeżeli powstanie kiedyś plebiscyt na najbardziej obiektywnego arbitra mma to myślę, że pan Michalak nie znajdzie się wśród nominowanych.

  Damian zebrał niepotrzebnie parę ciosów za dużo.

 4. Damian zebrał niepotrzebnie parę ciosów za dużo.

  Jak to się ładnie mówi: "dał mu każdą szansę na wyjście z tej sytuacji"

 5. chyba wyleci z UFC

  fight iq u Damiana zdecydowanie to najwiekszy problem, idzie mu dosc dobrze w stojce to wlatuje w te nogi i za kazdym razem konczy na plecach

 6. Według mnie go nie wywalą bo dostał bonus za walkę wieczoru i Stasiak to taki typowy "action fighter". Zawsze sie dużo dzieje jak on walczy.:lol:

  Przerwanie tylko troche za późno.

 7. Według mnie go nie wywalą bo dostał bonus za walkę wieczoru i Stasiak to taki typowy "action fighter". Zawsze sie dużo dzieje jak on walczy.:lol:

  Przerwanie tylko troche za późno.

  Nie powinni. Ta dywizja jest uboga, a Damian nie zamula.

 8. chyba wyleci z UFC

  fight iq u Damiana zdecydowanie to najwiekszy problem, idzie mu dosc dobrze w stojce to wlatuje w te nogi i za kazdym razem konczy na plecach

  Nie wyleci. Przed walka dostał nowy kontrakt, walczy bardzo efektownie, co zostało docenione bonusem, poza tym dywizja jest uboga.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.