Damian Stasiak przegrał przez nokaut z Brianem Kelleherem na UFC w Gdańsku.

Polak atakował celnie od samego początku walki i wychodziło mu to świetnie. Spychał Briana do defensywy. W stójce Damian celnie boksował, ale przede wszystkim atakował obrotowymi kopnięciami, którymi siał duże spustoszenie na ciele rywala. Pomimo mocnego początku, Stasiak na minutę przed końcem znalazł się po raz pierwszy w wielkim niebezpieczeństwie gdy, Kelleher założył mu ciasno gilotynę. Choć początek należał do Damiana to końcówka zdecydowanie poszła na konto Briana.

To wystarczyło by Brian złapał rezon i od drugiej rundy to on zaczął atakować Damiana już od pierwszych sekund. Od środkowej odsłony pojedynku zaczęły się problemy Damiana, który coraz częściej był trafiany i coraz trudniej mu było trafić przeciwnika.

Polak im dłużej trwała walka tym bardziej tracił siły i zaczął oddawać pole Kelleherowi. Ten zachęcony większą biernością Damiana, zaatakował prawym zamachowym, który dosięgnął twarzy Stasiaka, a potem poprawił lewym sierpem kończąc pojedynek. Sędzia spotkania zakończył walkę przyznając zwycięstwo przez nokaut Brianowi Kelleherowi.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.