Damian Stasiak już w niedzielę na UFC Fight Night 109 zmierzy się z mocnym Brazylijczykiem, Pedro Munhozem. Na ten moment The Young Punisher plasowany jest na 12. miejscu w rankingu UFC. Będzie to największe wyzywanie w karierze MMA Stasiaka. Przed walką Munhoz w krótkim wywiadzie dla MMAjunkie zapowiedział, że zrobi wszystko co w jego mocy, aby skończyć Polaka przed czasem.

Oglądałem dużo jego walk. On też wygrał ostatnie walki przez poddania, ale jest mistrzem świata w karate więc zakładam, że jest wszechstronny. Jestem gotowy, zarówno na walkę w parterze jak i w stójce. Obojętnie gdzie się znajdziemy, zrobię wszystko aby skończyć go przed czasem.

Moim celem jest otrzymanie szansy walki o pas. Jestem gotowy na walkę z każdym w UFC. Jeśli poradzę sobie z Damianem, chciałbym starcia z kimś z czołowej piątki rankingów.

UFC Fight Night 109 odbędzie się w tę niedzielę w Szwecji. Pełna rozpiska dostępna jest TUTAJ.

6 KOMENTARZE

  1. Chcieć to ty możesz, prawdopodobnie nawet będziesz miał plan, ale jego realizacja jebnie jak marzenia mmafana2 o pasie dla Abdrade, gdy Webster uderzy Cię kilka razy aby potem poddać

    Wojna Damiam!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.