„Nie zatrzymuje się teraz i pracujemy dalej!” – Damian Stasiak po wygranej na UFC w Chorwacji

23 KOMENTARZE

 1. Takie wywiady wprost z miejsca egz…, przepraszam walki, to ja rozumiem :applause:. Fajnie gdyby ESC pokazalo walke Damiana z odtworzenia, ale pewnie nie bardzo jest na to szansa.

 2. Damian wszedł na pełnej kurwie, widać dobre nastawienie psychiczne do walki, niesamowita pewność siebie 😉

  Cały rok było o nim cicho sza, żadnych prawie wywiadów, zero info, ale widać iż to człowiek czynu i jego występ powiedział wszystko za niego i jak ten czas wykorzystywał!

  Naprawdę ciężko sobie wyobrazić lepszy możliwy występ! Wielkie gratulacje, ogromna radość 🙂

 3. Szkoda ze Damiana tak malo widac medialnie pomiedzy walkami, ale wydaje sie byc takim cichym spokojnym kolesiem nie szulajacym rozglosu.

 4. wole cichych spokojnych ale robiacych swoje kiedy trzeba 🙂

  madre , rzeczowe konkretne wypowiedzi po ktorych utwierdzam sie ze Stasiak przyniesie nam jeszcze wiele radosci w octagonie UFC 🙂

 5. Więcej wywiadów i artykułów o tym zawodniku. Facet przez rok ciężko harował, a mało kto o tym słyszał. Ja wiem, że Ozdoby i Trybsony robią wyświetlenia, ale trochę sportu nie zaszkodzi.

 6. Megawyrachowanie. Damian przygotowuje się po cichu w porównaniu do innych, a cel osiągnął w elegancki sposób. Powodzenia i oby kolejna walka szybciej, bo tu dość gładko poszło.

 7. Damian to zawodnik, który w pełni zdaje sobie sprawę w czym jest najsłabszy i bierze się za ten element ostro tyrając, super podejście. Widać, że mentalnie jest bardzo mocny.

 8. @defthomas szefie, zróbcie mała promocję chłopakowi, sekundę zajmie wrzucenie na fb linku do jego profilu i informacji o lajkowaniu, zasługuje na to – a mmarocks, na tym nie straci.

 9. @defthomas szefie, zróbcie mała promocję chłopakowi, sekundę zajmie wrzucenie na fb linku do jego profilu i informacji o lajkowaniu, zasługuje na to – a mmarocks, na tym nie straci.

  Na pewno postaramy się pomóc, nie wiem tylko czy w taki sposób bo FB traktuje takie akcję jak spam i nie za dobrze to działa.

 10. Już w Krakowie, mimo porażki, pozostawił po sobie dobre wrażenie. Pracuj dalej. I mam nadzieję na dużo więcej takich wygranych w UFC!

 11. Był taki moment, że miał pełen dosiad i parę strzałów z góry poszło, Pejić oddał plecy, to pomyślałem:

  zrobi to jak Nate z Conorem.

  P.S. Dobra ksywka Damiana, widać że celuje w amerykański rynek 😎

 12. Mega występ Damiana ! Totalna, jednostronna dominacja. Mam nadzieję, że cały czas będzie progresował, bo jednak ten Chorwat nie był jakimś mega kozakiem, chociaż nie ma co sie przyczepiać, każde zwycięstwo Polaka w UFC cieszy niesamowicie ! Szkoda tylko, że bonusu nie udało się zdobyć. Gratulacje !!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.