stasiak-damian

Damian Stasiak drugi raz zwyciężył w oktagonie UFC. Tym razem Polak pokonał Davey Granta.

Stasiak zaczął agresywnie, pracując nad obaleniem, które w końcu wyszło Polakowi. Brytyjczyk próbował wstać, uniemożliwiając Polakowi uzyskanie dominującej pozycji. Grant w końcu powrócił do stójki, w której atakował Stasiaka nie zawsze skutecznymi ciosami. Pod koniec rundy „Webster” świetnie przetoczył pozycję w parterze, przez co mógł skończyć rundę na górze. Przez cały pojedynek Damian próbował przenieść walkę do parteru, gdzie czuł się lepszy od przeciwnika.

W drugiej rundzie Grant trafił Stasiaka mocnym ciosem na korpus, który Damian widocznie odczuł. Po chwili Anglik zamknął Polaka pod siatką, zasypując go gradem ciosów. W połowie rundy „Webster” przechwycił kopnięcie Anglika, po czym zdobył plecy przeciwnika. Anglik zdołał szybko powrócić do stójki.

Trzecia odsłona nie była bogata w ciekawe akcje, jednakże Stasiak w pewnym momencie cudownie sprowadził rywala do parteru. Grant, jak to miał w zwyczaju, szybko wstał, nie próbując walczyć z Polakiem w tej płaszczyźnie. W pewnym momencie Polak wciągnął do gardy Granta, gdzie świetnie zapiął balachę, z której Anglik po prostu nie mógł się wydostać. Tak Damian Stasiak zdobył drugą wygraną z rzędu w oktagonie UFC.

71 KOMENTARZE

 1. Brawa dla Damiana za walkę do końca, bo dwie pierwsze rundy wyrównane, ale raczej w plecy. Piękna balaszka, Grant twardy, że nie odklepał od razu, to teraz ma większy zakres ruchu w łokciu 😀

 2. Brawo Damian! Tą walką udowodnił, że ma mocną psychikę, i nie rezygnuje, pomimo trudności w walce.

 3. Brawo Damian! Tą walką udowodnił, że ma mocną psychikę

  Jest człowiekiem z miasta. 😉

  Dobry kocur w parterze, jednak wg mnie dwie rundy oddał i za bardzo się na ten parter nastawiał. Chwilami nie widziałem obrony w stójce i były momenty, że mógł go Grant ustrzelić.

 4. No i gdzie ci hejterzy co go oblewali gównem po pierwszej walce w UFC?

  Nicki, cytaty, kwity. Albo publiczne przyznanie się, że pierdoliłeś dla samego pierdolenia.

  Co do Damiana to fajnie jakby zrobił wokół siebie otoczkę gościa, który ubija homeguyów na ich własnym podwórku.

 5. Co do Damiana to fajnie jakby zrobił wokół siebie otoczkę gościa, który ubija homeguyów na ich własnym podwórku.

  Albo lepiej: że ubija wszystkich na każdym podwórku!

 6. Albo lepiej: że ubija wszystkich na każdym podwórku!

  To oczywiście też, ale wisz o co mi chodzi – taką marketingową otoczkę, że przyjedzie do was i ubije wam ulubieńca.

 7. No i gdzie ci hejterzy co go oblewali gównem po pierwszej walce w UFC?

  Ps. Świetna cieszynka.

  nie przypominam sobie żeby tu  ktos po nim  kiedys jechal

  ps. dobra robota damian:OK:

 8. Panowie może zrobimy jakaś zrzutę? co by sprzedajne mmarocks zaczęło promować odpowiedniego Damiana.

  :travolta:

 9. Zawsze cenię skończenia w 3 rundzie, to wymaga sporo serducha. Brawo Damian, przynajmniej jeden z naszych wrócił z tarczą po 204!

 10. tematy o Damianie od sierpnia

  tematy o konurze od sami widzicie jakiej daty

  foook this shit

  Damian jestes wielki, parterowy kocur!

 11. Walka dobra, ale braki są. Kondycja zawiodła, stójka też do poprawy. Z Tajlandii Polak wyniósł chyba tylko te kopnięcia. Generalnie parter ma świetny, gdyby nie ta balacha to decyzją by jednak przegrał. No ale mamy świetne poddanie i 2-1 w UFC. Oby tak dalej! :happy dance:

 12. Bardzo mi się podobało to, że Damian walczył do końca, pomimo, że przegrywał. Po tym poznaje się wojowników. Brawo! :applause:

 13. Brawa za walkę do samego końca :applause::razz:ray:

  Damian niech podszkoli stójkę by ciągle nie liczyć na parter, a będziemy jeszcze nie raz cieszyć się z jego wygranej.

 14. Jest przechuj. Lubię go bardzo i życzę jak najlepiej. Gratulacje Damian!

  P.S. Bonusy rozdane? Jest jakaś szansa?

 15. Panowie może zrobimy jakaś zrzutę? co by sprzedajne mmarocks zaczęło promować odpowiedniego Damiana.

  Dużo trudniej będzie promować tego Damiana niż tamtego. Np. Jysk na pewno nie da się przekonać do podmiany sponsorowanego Damiana na innego, za dużo dobrej prasy im zapewnił Grabowicz ciągle zachwalając ich materace

  Damoan staje sie cichym bohaterem, o ktorym malo sie mowi w stosunku do tego co robi w oktagonie UFC

  Przede wszystkim sam zawodnik mało mówi, a po prostu pokazuje. "Cichy bohater" to jak dla mnie świetny pomysł na przydomek dla niego 😉

 16. Promować Damiana – tytuł newsa powinien być; Stasiak walczy w klatce i brutalnie łamie rękę Grantowi (18+)

 17. Promować Damiana – tytuł newsa powinien być; "Stasiak walczy w klatce i brutalnie łamie rękę Grantowi (18+) i Conor McGregor prawdopodobnie obejrzy tę walkę"

  Poprawiłem.

 18. Obejrzałem powtórkę w HD i Damian przeciągnął. Nie poczuł pierwszego klepania i trzymał dalej.

  Walke konczy siedzia.

 19. Damian spełnia pokładane w nim nadzieje! Kozak!

  Raczej mało kto w niego wierzył. Gwiazdami ufc mieli raczej zostać sajewski, Pawlak…. Kolejny zawodnik po Jotce, który miał wg ekspertów zawalczyć w ufc góra dwie walki.

 20. Walke konczy siedzia.

  To nie był zarzut do Damiana, tylko ciekawostka, którą dostrzegłem dopiero w powtórce, to raz. Dwa: rozsądny zawodnik puści dźwignię czy duszenie, kiedy poczuje klepanie, albo że przeciwnik odpływa, czego sędzia nie zauważy, ale to też nie jest zarzut, bo Damian w wywiadzie mówił, że nie czuł klepania początkowo i nie mam podstaw mu nie wierzyć. Zdarza się po prostu.

  Wygląda na fajnego faceta i raczej nie będzie polskim Pniakiem.

 21. przeglad tez kibice sukcesu, przed walka nie bylo wywiadu, a jak wygral to odrazu.. brzydze sie takim czyms

 22. Raczej mało kto w niego wierzył. Gwiazdami ufc mieli raczej zostać sajewski, Pawlak…. Kolejny zawodnik po Jotce, który miał wg ekspertów zawalczyć w ufc góra dwie walki.

  to znamy innych ekspertów.

  Jak Pawlak dostał się do UFC, to większość osób które znam i których opinię cenię twierdziła, że to za szybko i weryfikacja nie będzie dla niego pomyślna. Pomijam już fakt, jak wiele było komentarzy tutaj na cohones pt: "nie znam tego zawodnika".

 23. Pomijam już fakt, jak wiele było komentarzy tutaj na cohones pt: "nie znam tego zawodnika".

  Ja sądziłem że każdy dawał taki komentarz :boystop:

 24. to znamy innych ekspertów.

  Jak Pawlak dostał się do UFC, to większość osób które znam i których opinię cenię twierdziła, że to za szybko i weryfikacja nie będzie dla niego pomyślna. Pomijam już fakt, jak wiele było komentarzy tutaj na cohones pt: "nie znam tego zawodnika".

  Przepraszam, że użytkowników cohones nei uznałem za ekspertów;) Chodziło mi o ekspertów w typu Piotr p. wojslaw r.  tomasza m i dmuchanie balona ze względu, że zawodnik kolegi.

 25. Brawo dla Damiana za zwycięstwo.

  W drugiej rundzie sporo zbierał, garda nie była tam gdzie powinna. Nie udało mu się zagrozić Grantowi z góry w parterze i ten poczuł się pewnie, co było gwoździem do jego trumny.

 26. Damian bardzo fajnie walczył. Parterowy kocur. A chyba nie ma czarnego pasa jeszcze. Robi ich łatwo. super go się ogląda. Karate też się jemu przydaje,bo sparingi miał czesto i nie bolą go żebra jak na tułów przyjmuje ciosy. Super!!!! :)))))))))))))))))))

 27. Dużo trudniej będzie promować tego Damiana niż tamtego. Np. Jysk na pewno nie da się przekonać do podmiany sponsorowanego Damiana na innego, za dużo dobrej prasy im zapewnił Grabowicz ciągle zachwalając ich materace

  W którym dokładnie wywiadzie było z tymi materacami? Bo wiem o co chodzi, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie to było, a chętnie obejrzę dla beki jeszcze raz.

 28. Powtórzę się jak przy tematach wcześniejszych o DS, dla mnie najciekawszy polski zawodnik w UFC. Nie licząc bab. Brawo Damian wierzyłem w Twoje umiejętności, piękne poddanie.

 29. Z trójki Polaków występujących na tej gali, akurat Damianowi dawałem największe szanse i się nie zawiodłem. Popracować nad rękami w stójce, bo kopnięcia z karate już są, w parterze Damian to kocur, a podejście do sportu w wywiadach ma super, i można piąć się w rankingach 😉

 30. No i gdzie ci hejterzy co go oblewali gównem po pierwszej walce w UFC?

  http://cohones.mmarocks.pl/threads/damian-stasiak-kolejnym-polakiem-w-ufc.22703/page-2?thepost=963355#post-963355

  http://cohones.mmarocks.pl/threads/damian-stasiak-kolejnym-polakiem-w-ufc.22703/page-3?thepost=963375#post-963375

  http://cohones.mmarocks.pl/threads/damian-stasiak-kolejnym-polakiem-w-ufc.22703/page-4?thepost=963463#post-963463

  http://cohones.mmarocks.pl/threads/damian-stasiak-kolejnym-polakiem-w-ufc.22703/page-4?thepost=963568#post-963568

  Nie ma tam ani jednego komentarza po pierwszej walce, a i tak chyba mało się znalazło, nie? 😉 Nie chce mi się przeglądać wszystkiego co było po gali, ale przejrzałem kilka stron tematu z wynikami (akurat jak Damian leciał "na żywo").

  Z wyjątkiem jednego "geniusza" opinie przynajmniej umiarkowanie pozytywne. A jeśli pytasz gdzie jest ten jeden geniusz, to chyba musiał od tamtej pory zmienić tożsamość forumową, i to chyba nie raz 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.