Podczas grudniowej gali KSW Damian Janikowski stanie do rywalizacji z Tomaszem Romanowskim. Damian liczy, że jeśli wygra ten pojedynek, być może spotka się w klatce ze swoim byłym pogromcą, Michałem Materlą.

Podczas gali XTB KSW 89, która odbędzie się 16 grudnia w Gliwicach, do rywalizacji powróci Damian Janikowski. Jego rywalem będzie Tomasz Romanowski. Podczas tego samego wydarzenia dojdzie też do walki Michała Materli z Pawłem Pawlakiem o pas wagi średniej. Materla jest zawodnikiem, który jako pierwszy pokonał Damiana Janikowskiego w klatce KSW. Teraz Damian mówi otwarcie o tym, że być może za jakiś czas mogłoby dojść do ich rewanżu. Janikowski w rozmowie dla KSW stwierdził:

To byłaby kozak historia, ta, która może się teraz napisać. Daj Boże, że wygrywam z Tomkiem. Michał wygrywa z Pawłem Pawlakiem i tworzymy nową historię, bijemy się o pas. To byłoby coś niesamowitego. Do tej walki może dojść nawet niekoniecznie o pas, bo w rankingu jesteśmy niedaleko siebie.

Janikowski rywalizuje w MMA od roku 2017 i ma na swoim koncie dziewięć wygranych, z których aż sześć zdobył przed czasem – pięć raz nokautował swoich rywali, a raz wygrał przez poddanie. Dzięki efektownemu stylowi walki Damian jest gwarantem emocji i świetnych pojedynków. Na swoim koncie ma dwa zdobyte bonusy za najlepszy nokaut i dwa za najlepszą walkę wieczoru. Damian ostatni raz rywalizował w lipcu tego roku i w kolejnym efektownym starciu pokonał Cezariusza Kęsika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

13,361 komentarzy 56,985 polubień

Skaczcie do góry, skaczcie do góry …

BF05CD64-C964-47B8-88ED-8657F86D4B41.jpeg

Odpowiedz 24 polubień

F
Faryzejusz

EFC Africa
Featherweight

2,765 komentarzy 6,652 polubień

Janikowski bijący się o pas KSW to byłoby zajebiste podsumowanie KRS.

Odpowiedz 17 polubień

Avatar of kovalek2
kovalek2

WSOF
Featherweight

3,180 komentarzy 8,217 polubień

Walka na którą czeka połowa (ta lepsza) naszej galaktyki !!!

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Michael Angelo
Michael Angelo

BAMMA
Light Heavyweight

998 komentarzy 5,163 polubień

Niesamowite, to jest jak leżysz znokautowany kangurze. :roberteyeblinking:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Welterweight

3,716 komentarzy 7,565 polubień

Pamiętam jak post prime Materla dał Kangurowi srogą lekcję

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

PRIDE FC
Welterweight

6,625 komentarzy 14,694 polubień

Mam jakieś wrażenie, że kangur jest takim idiotą, że Materla dałby radę znowu mu nawsadzać sęków.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

12,643 komentarzy 30,531 polubień

Indyk, czy tam Kangur o niedzieli? :juanlaugh:

A było przeczytać chociaż parę bajek, ale jak się nie umi czytoć, to potem jest niedzielna kariera w:showdatass:

Odpowiedz polub

Avatar of Raven
Raven

PRIDE FC
Heavyweight

7,088 komentarzy 28,970 polubień

A co, Kangurski nowe skoki opanował i chce przetestować w walce? :beczka:

Odpowiedz polub

Avatar of Papieżak
Papieżak

PRIDE FC
Heavyweight

7,019 komentarzy 27,025 polubień

Już po walce z Armanim:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of tinc
tinc

UFC
Middleweight

12,183 komentarzy 34,491 polubień
Avatar of bill boży
bill boży

Shark Fights
Featherweight

1,136 komentarzy 6,266 polubień

niech zrobią triple threat match tych dwóch z pudzianem, a podczas walki niech mamed zrobi interference i zacznie wszystkich okładać krzesłem, jak cyrk to cyrk.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of bill boży
bill boży

Shark Fights
Featherweight

1,136 komentarzy 6,266 polubień

A było przeczytać chociaż parę bajek, ale jak się nie umi czytoć, to potem jest niedzielna kariera w:showdatass:

janikowskimysliciel.png

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Dawid _Ozdoba-Legenda
Dawid _Ozdoba-Legenda

UFC
Bantamweight

8,197 komentarzy 21,088 polubień

Pawlak tego nie odda z Materli, ale walki z Kuberskim, Haratykiem gdyby wrócił do 84 lub Kinclem będą zajebiste.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of wrooblinio
wrooblinio

WSOF
Strawweight

3,091 komentarzy 8,426 polubień

O pas raczej nie zawalczą :roberteyeblinking: Materla moim zdaniem przegra z Pawlakiem a Romanowski ogarnie Damiana.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Tudor
Tudor

BAMMA
Bantamweight

799 komentarzy 3,220 polubień

Mój scenariusz jest taki:
Damiano zamiast wąchać worek mosznowy Armaniego staje z nim do bitki i budzi się na SORze. Dostaje kolejną walkę z przemielonym przez Pawlaka Materlą i Michał ostatecznie testuje skoczność Damiana wysyłając go i jego nadęte ego prosto do freaków.
:suchykarol:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of StinglikeaBee
StinglikeaBee

Brutaal
Super Heavyweight

647 komentarzy 2,040 polubień

Kangur wyskoczyłby z klatki

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Lorenzo Lamas
Lorenzo Lamas

Legacy FC
Lightweight

1,992 komentarzy 3,865 polubień

Dokładnie zero progresu u Damiana, werdykt bardzo naciągany, śmierdziało deskami po raz kolejny. Surowizna aż wstyd!

Odpowiedz 3 polubień