Podczas grudniowej gali KSW Damian Janikowski stanie do rywalizacji z Tomaszem Romanowskim. Damian liczy, że jeśli wygra ten pojedynek, być może spotka się w klatce ze swoim byłym pogromcą, Michałem Materlą.

Podczas gali XTB KSW 89, która odbędzie się 16 grudnia w Gliwicach, do rywalizacji powróci Damian Janikowski. Jego rywalem będzie Tomasz Romanowski. Podczas tego samego wydarzenia dojdzie też do walki Michała Materli z Pawłem Pawlakiem o pas wagi średniej. Materla jest zawodnikiem, który jako pierwszy pokonał Damiana Janikowskiego w klatce KSW. Teraz Damian mówi otwarcie o tym, że być może za jakiś czas mogłoby dojść do ich rewanżu. Janikowski w rozmowie dla KSW stwierdził:

To byłaby kozak historia, ta, która może się teraz napisać. Daj Boże, że wygrywam z Tomkiem. Michał wygrywa z Pawłem Pawlakiem i tworzymy nową historię, bijemy się o pas. To byłoby coś niesamowitego. Do tej walki może dojść nawet niekoniecznie o pas, bo w rankingu jesteśmy niedaleko siebie.

Janikowski rywalizuje w MMA od roku 2017 i ma na swoim koncie dziewięć wygranych, z których aż sześć zdobył przed czasem – pięć raz nokautował swoich rywali, a raz wygrał przez poddanie. Dzięki efektownemu stylowi walki Damian jest gwarantem emocji i świetnych pojedynków. Na swoim koncie ma dwa zdobyte bonusy za najlepszy nokaut i dwa za najlepszą walkę wieczoru. Damian ostatni raz rywalizował w lipcu tego roku i w kolejnym efektownym starciu pokonał Cezariusza Kęsika.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,943 komentarzy 3,000 polubień

Podczas grudniowej gali KSW Damian Janikowski stanie do rywalizacji z Tomaszem Romanowskim. Damian liczy, że jeśli wygra ten pojedynek, być może spotka się w klatce ze swoim byłym pogromcą, Michałem Materlą. Podczas gali XTB KSW 89, która odbędzie się 16 grudnia w Gliwicach, do rywalizacji powróci Damian Janikowski. Jego rywalem będzie Tomasz Romanowski. Podczas tego […]

Odpowiedz polub

click to expand...