Jeden z właścicieli KSW, Maciej Kawulski, zdradził dość ciekawą rzecz w programie Puncher. Ogłosił on mini-turniej, który niebawem ma wyłonić pretendenta w kategorii średniej polskiej organizacji.

Jesteśmy już przygotowani jeśli chodzi o fight card do końca roku. Pierwsza gala 2019 roku też jest już początkowo zaplanowana. Jeżeli chodzi o Anglię, wyszliśmy z kilkoma nazwiskami i właściwie co tydzień będziemy zdradzać przeciwników tych zawodników. Co ważne, powtórzę to co zostało ogłoszone podczas minionej gali, Popek nie będzie się bił z Akopem Szostakiem. To są dwa oddzielne nazwiska w tej kategorii.

Istotne jest to, że kto będzie nowym pretendentem o pas kategorii średniej zadecyduje taki mini turniej. Kategoria średnia, która jest wielkim znakiem zapytania… Nowy pretendent będzie wyłoniony w turnieju, który będzie rozgrywał się na przełomie dwóch gal. Na pewno cały skład tego turnieju, czyli 4 osoby, pojawią się na gali w Anglii. Dzisiaj znamy dwa nazwiska, to Janikowski i Askham. Skoro wiemy, że nie będą walczyć ze sobą to pojawią się jeszcze dwa inne nazwiska. Myślę, że to ciekawa informacja, bo to bardzo interesująca kategoria, aktywna. Jedne z największych nazwisk zawsze jakoś tam się ocierały o tę dywizję, dlatego to będzie bardzo ciekawe.

Zapytany czy fani mogą spodziewać się tam również Michała Materli Kawulski uniknął odpowiedzi. Możliwe, że to właśnie były mistrz zmierzy się z jednym z zapowiedzianych już uczestników. Do udziału w turnieju zgłosił się także były pretendent do tytułu w kategorii półciężkiej, Marcin Wójcik.

1 KOMENTARZ

  1. Do tego turnieju dorzuciłbym Drwala i Chmielewskiego do gwałcenia przez wszystkich pozostałych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.