Jak przed rokiem zachęcamy do głosowania na Damiana Janikowskiego w 78. Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Damian ma na koncie udany rok, w którym zdobył brązowy medal igrzysk olimpijskich i srebrny medal mistrzostw Europy. Drugim przedstawicielem sportów walki jest bokserski mistrz świata Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Głosować można za pośrednictwem internetu (poniżej instrukcja) oraz w sposób tradycyjny, czyli wycinając i wysyłając kupony zamieszczane codziennie w Przeglądzie Sportowym i dzienniku Sport.

Jak głosować przez internet:

1. Zarejestrować się na stronie Plebiscytu – LINK

2. Potwierdzić rejestrację i przejść do głosowania

3. Wybrać i zatwierdzić swoją dziesiątkę

27 KOMENTARZE

 1. Nie rozumie dlaczego w tym plebiscycie nie znalazł się żaden z zawodników MMA. W Kanadzie GSP mógł zostać 3 razy wybrany sportowcem roku ale w zacofanej Polsce nie dojdzie do tego jeszcze pewnie przez kilka lat…

 2. Jak będziemy mieli zawodnika pokroju GSP, to zapewniam Cię, że będzie nominowany 🙂 Jeśli w 2013 roku Marcin Held zostanie mistrzem Bellatora, to jego szanse też będą spore.

 3. Za głosowane 🙂

  Wiadomo że chciało by się zobaczyć tutaj kogoś z MMA ale nie mamy zawodnika takiego który osiąga coś na arenie międzynarodowej .

 4. U mnie Damian, Lewandowski, Majewski, Zieliński i Kowalczyk  w pierwszej piątce

 5. Kurde chciałem zagłosować, ale nie będę tworzył tego całego rankingu. Nie znam aż tak dobrze osiągnieć wszystkich i byłoby trochę nie fair, poza tym zwyczajnie mi się nie chce.

 6. U mnie w dyszce sami olimpijczycy, ale ja i tak nie mogę głosować 🙂

 7. zagłosuję na Damiana ale prawda jest taka, że powinien wygrać Majewski

 8. Kurde chciałem zagłosować, ale nie będę tworzył tego całego rankingu. Nie znam aż tak dobrze osiągnieć wszystkich i byłoby trochę nie fair, poza tym zwyczajnie mi się nie chce.

  Ja też nie znam, więc większość to moje osobiste sympatie 🙂 lub zasłyszane opinie od kolegów i innych osób. Ostatnio ziomek mi mówił, że Gortat miażdży w NBA, pod względem liczby bloków i zbiórek. A o Justynie Kowalczyk usłyszałem kiedyś jedno info, które mega mi zaimponowało. Wchodziłem sobie z żoną na Kopę Kondracką i jakiś dziadek nam powiedział, że Kowalczyk na Kopę wbiega w 22 minuty! My jako ludzie o raczej dobrej kondycji wchodziliśmy niezłym tempem i weszliśmy w godzinę i 10 minut. Za to szacun dla Kowalczyk.

 9. Zagłosowane. Ciekawi mnie obecność Włodarczyka na tej liście, nie wiem za co na niej się znajduje.

 10. Janikowski to co najwyżej miejsca 5-8.
  Zwyczajnie nie zasłużył na miejsce w TOP5.

 11. Zgadzam się z Davidem, pewnie Damian będzie max 5. A to by było piękne jak na sporty walki : )

  PS. Pewnie wygra Majewski.

 12. Mam nadzieję, że wygra Majewski, bo to wielki sportowiec i wygrywa w czasach najsilniejszego pchnięcia kulą w historii. To pewnie ostatnia szansa dla niego na triumf. Ja mam nadzieję, że Damian będzie w TOP10. Po igrzyskach jak robiliśmy sondę na największego bohatera, to przegrywał tylko ze złotymi Majewskim i Zielińskim. Może ludzie jeszcze nie zapomnieli. 

  Wiem jakimi prawami rządzi się ten Plebiscyt. Ludzie często mają problem z uzupełnieniem 10, więc dają tych, o których najczęściej słyszą, czyli Gortat, Radwańska, Stoch… 

 13. Ciężko będzie miał żeby być w pierwszej 5, ale życze Mu powodzenia. Trzeba pamiętać, że w takim plebiscycie liczy sie też popularność czyli zyskują tacy jak Lewandowski czy Gortat dochodzi Radwańska, Kowalczyk, Diablo + pozostali olimpijczycy i będzie ciasno na finiszu

 14. Escobar

  To nie lepiej, żeby każdy głosował na jednego sportowca? Kazanie wszystkim, żeby ustalali swoje top 10 jest moim zdaniem trochę głupie.

 15. Majewski

  Janikowski

  Zieliński

  Bogacka

  Fularczyk/Michalska 

   

  Moja pierwsza piątka

 16. Głos poszedł. Janikowski nr 1, potem kolejni olimpijczycy. Pozostałe miejsca – dość randomowo.

  Ustawienie top10 to dośc czasochłonne zadanie. Myslę, że zwyczajnie TOP3 powinno na przyszłośc wystarczyć

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.