Damian Janikowski już w najbliższą sobotę zmierzy się z Yannickiem Bahatim na KSW 43 we Wrocławiu. Do tej pory trash-talk uprawiał tylko rywal Polaka, ale na ciągłe ataki w końcu zareagował nasz rodak. We wpisie na swoim koncie na Facebooku umieścił krótki film z jasnym przesłaniem „żarty się skończyły”:

Ty, Yannick, #%@wa przesadzasz już troszeczkę, co? Na tym internecie i w mediach. Przede wszystkim odniosę się do tego, że jesteś wielkim obsrańcem, właśnie krzycząc i rozpowiadając takie historie, że ty mnie zniszczysz, że zrobisz to. Kim ty w ogóle jesteś? Co ty w sporcie osiągnąłeś? Ty pisałeś w gazecie, że ty chcesz do UFC, że to twoje marzenie, jak ty wyglądasz jak kupa, wielki wieloryb!

Chude nogi masz jak bocian. Mówisz, że jestem brzydki? Wyglądasz jak asfalt. Kto tu jest brzydszy niż ja? To po pierwsze, po drugie i po trzecie: co osiągnąłeś w sporcie, że możesz mi tak ciupać, że możesz mi tak jechać? Wszystko fajnie elegancko, ale trochę przeginasz.

Widzieliśmy się na media treningu i nim spojrzałeś mi w oczy za pięćdziesiątym razem to nie wiedziałeś czy powiedzieć mi cześć, do widzenia, czy nie wiadomo co. Później próbowałeś mówić, że niby jakiś niski, mały jestem. Żarty się skończyły „Black Mambo”. Zaraz zobaczysz, będziesz duszony kur#@ wieśniaku.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

  1. Kurwa niezesrajcie się!chłopaka poniosły nerwy, już pewnie niektóre chujozy z forum się skarżą do hejtstopu że bambusa obraził łysy Polak .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.