damian-janikowski

Ciekawą informację możemy znaleźć na facebookowym fanpage’u Łukasza Rajewskiego. „Raju” pod opublikowanym w środę zdjęciem poinformował, że na treningach stójki w klubie Ankos MMA gościnnie pojawił się Damian Janikowski:

Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie od długiego czasu zapowiada starty w MMA. Pozostaje nam więc czekać na kolejne informacje w tej sprawie.

17 KOMENTARZE

 1. Pewnie hobbistycznie, jeden jak sam napisał Lukasz gościnny trening nie zrobi z niego zawodnika MMA:)

 2. KalasznikowMac

  Ciekaw jestem czy w tym roku jest szansa żeby Damiano zawalczył

  Myślę, że jest. Kwalifikacji olimpijskiej nie zdobył więc w jakiś sposób będzie chciał to sobie powetować. Debiut z jakimś ogórkiem pod koniec tego roku jest imo całkiem realnym scenariuszem.

 3. MZ

  KSW go łyknie

  Bardziej bym stawiał na FEN, ale na ten moment to trochę wróżenie z fusów. Chociaż sam Janikowski coś kiedyś przebąkiwał o tym, że "jest w kontakcie z dwiema dużymi, polskimi federacjami". Zgaduję, że nie chodziło mu o PLMMA :werdum:

 4. Khebabib

  Bardziej bym stawiał na FEN, ale na ten moment to trochę wróżenie z fusów. Chociaż sam Janikowski coś kiedyś przebąkiwał o tym, że "jest w kontakcie z dwiema dużymi, polskimi federacjami". Zgaduję, że nie chodziło mu o PLMMA :werdum:

  KSW w życiu nie pozwoliłoby zagarnąć znanego Januszom Janikowskiego do FENu. No way, only KSW.

 5. Już dawno KSW go zaklepało jestem pewien. Wygląd łobuza ma, zapasy ma a jak wygra parę walk na początek to będę się jarał nawet wbrew logice.

 6. J-Son

  Pytanie czy FEN stać na Damiana…

  Jedna i druga organizacja będzie chciała w przyszłości budować wizerunek Damiana jako czołowego fightera w fedenracji*, soł…wizerunko i marketingowo FEN może bardzo dużo zyskać jeśli uda im się dopiąć taki kontrakt . Nie sądzę aby żałowali gotówki dla(i na)Damiano. Pytanie czy kej es dablju będzie chciało mieć go za wszelką cenę.

  *Wiem…oczywista oczywiśtość.

 7. Czy jakikolwiek zapaśnik w stylu klasycznym zrobił karierę w MMA?

  Występ wrońskiego był z gatunku ręce opadają

 8. pablos_83

  Czy jakikolwiek zapaśnik w stylu klasycznym zrobił karierę w MMA?

  Dan Severn, Randy Couture, Dan Henderson, Chael Sonnen, Matt Lindland… Jon Jones.

  Team Quest w ogóle stworzył podstawy walki w klinczu przy siatce i "brudnego boksu" w MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.