Janikowski był bardziej agresywnym zawodnikiem. Od początku Damian wywierał presję zapaśniczą spychając przeciwnika pod siatkę. Chmielewski rozerwał w pewnym momencie klincz po czym zaczął pracować ciosami prostymi. Janikowski zdołał znowu zepchnąć rywala pod siatkę, jednakże po chwili Antek wyrwał się z uchwytu. Janikowski próbował obszernymi sierpami ustrzelić Chmielewskiego, lecz ten dobrze unikał ataków. Jednym z kopnięć utytułowany zapaśnik przypadkowo trafił przeciwnika poniżej pasa.

Janikowski trafił przeciwnika mocnym ciosem po czym walka trafiła na moment do parteru, gdzie Damian obijał Chmielewskiego. Zawodnik znowu wpychał przeciwnika w siatkę po czym skutecznie obalił Antoniego. Janikowski pod koniec rundy znowu rozpoczął ofensywę w parterze zasypując Chmielewskiego gradem ciosów, ale uratował go gong kończący rundę.

Od początku drugiej części starcia Damian dobrze rozbijał Antka w stójce, jednakże po chwili Chmielewski obalił Janikowskiego. W parterze zaczął on pracować nad duszeniem zza pleców, lecz Damian dobrze bronił się po czym przetoczył przeciwnika i zdobył dominującą pozycję w parterze. Janikowski atakował Chmielewskiego łokciami oraz dobrym ground and pound, po którym sędzia przerwał walkę.

28 KOMENTARZE

 1. A dla mnie slabo, jedno obalenie i jeszcze dał się obalić pół zywemu antkowi.  Więcej się po nim spodziewałem

 2. Bardzo mi się Janikowski podobał, biorąc pod uwagę ilość jego walk, jest fantastyczny.

  Zapłaciłem za ppv choć miałem już tego nie robić, po tej walce stwierdziłem, że nie żałuję. Takich ludzi mogę wspierać

 3. jestem Ciekaw jak by oddychał w 2r Damian, ale nie było okazji się przekonać, ale lekko by nie było. Mocno nabity mięśniem jest

 4. Jak Ty mnie zaimponowales! Przed debiutem bralem Cie za freak fighta. Po debiucie mowie " moze fart". Ale po tym jak zdominowales weterana – przepraszam, ze zrownywalem Cie z Popkami.

 5. Damian pokazuje że w mma będą z niego ludzie, fajnie że wygrał :applause: , na pewno z ciekawością będę śledził jego dalsze losy w KSW i ciekaw jestem z kim go zestawią ???

 6. Na skalę polskiego podwórka Damiano będzie fenomenem jak DC. Trzymam kciuki. W dodatku reklamuje Axkid, za co dodatkowy plus.

 7. Wszystko fajnie ale za szybko KSW go wpycha na głęboko wodę. Damian musi najpierw zebrać odpowiednie doświadczenie?obycie w klatce by walczyć z najlepszymi.

 8. Przeciez Antek go prawie skonczyl.

  Potem Chmielewski zrobil cos, czego do tej pory nie rozumiem. Wypuscil go spod siebie, a potem sam sie pod nim polozyl. Chce wierzyc, ze byl skrajnie wyczerpany.

  Kondycyjnie Damian tragedia. Sil starczylo na 1 runde. Paradoksalnie to miala byc jego najsilniejsza strona.

 9. Zapłaciłem za ppv choć miałem już tego nie robić, po tej walce stwierdziłem, że nie żałuję. Takich ludzi mogę wspierać

  Heh, tak sobie uspokajaj swoje sumienie. Z tych 40 zł dla Janikowskiego poszło z pisiont groszy max, a jebany degenerat z tą drugą konfiturą wzięli po 15 zeta na głowę. Ja już nigdy więcej nawet złotówki na to nie wydam, mając świadomość, że choćby grosz z mojej kiesy idzie na utrzymanie jakiejś patolskiej ameby.

 10. Heh, tak sobie uspokajaj swoje sumienie. Z tych 40 zł dla Janikowskiego poszło z pisiont groszy max, a jebany degenerat z tą drugą konfiturą wzięli po 15 zeta na głowę. Ja już nigdy więcej nawet złotówki na to nie wydam, mając świadomość, że choćby grosz z mojej kiesy idzie na utrzymanie jakiejś patolskiej ameby.

  2 gale temu ziom tez doszedlem do takich wnioskow:tiphatb:

 11. I dobra nich bije teraz Bińkowskiego, który tak chciał zabłysnąć wyzywając Janikowskiego.

  Najpierw ten kozaczyna musi cos wygrac poza KSW zeby szanse dostac .

 12. Heh, tak sobie uspokajaj swoje sumienie. Z tych 40 zł dla Janikowskiego poszło z pisiont groszy max, a jebany degenerat z tą drugą konfiturą wzięli po 15 zeta na głowę. Ja już nigdy więcej nawet złotówki na to nie wydam, mając świadomość, że choćby grosz z mojej kiesy idzie na utrzymanie jakiejś patolskiej ameby.

  Niestety masz rację, pewnie dokładnie tak było.

  Ale Janikowskiego naprawdę lubię, podoba mi się jego podejście, ma super mentalność do sportu. Trochę złagodził mi niesmak po występie parodystów i popisie nadzieji polskiego boksu.

 13. Dla mnie Damian zdecydowanie na plus :applause:druga walka z tak bardzo doświadczonym zawodnikiem jak Antek, dał sobie rady naprawdę dobrze, niezła stójka, siła i cały czas szedł do przodu. Ciekawe kto następny dla Damiana?

  ps: obstawiałem, ze Antek ogarnie, mea culpa…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.