Informacja prasowa: 

38-letni Grabowski to weteran polskiej sceny MMA. W przeszłości bił się w największej światowej federacji UFC. W 2013 został międzynarodowym mistrzem M-1 Global w wadze ciężkiej. Był również wicemistrzem świata i mistrzem Europy w brazylijskim jiu-jitsu. Przez 11 lat zawodowych startów stoczył 25 walk, z czegoś aż 20 wygrał.

11 KOMENTARZE

  1. Jakie dorobić, skoro FEN płaci 5k zł za walkę? Tam się bije albo hobbystycznie albo żeby się wypromować jak się jest młodym.

  2. Jakie dorobić, skoro FEN płaci 5k zł za walkę? Tam się bije albo hobbystycznie albo żeby się wypromować jak się jest młodym.

    Albo nigdzie indziej nie chcą:beczka:

  3. Oj Damian 🙂 fajnie jak byś jeszcze coś pokazał ale nie mam większych nadziei z tym związanych :no no: a co do gaży to myśle że gdzieś koło 30-40 tys. za walkę dostanie , wątpie żeby bił się za mniej , a sam Jóźwiak mówił że to najdroższy ich zawodnik i ma nadzieje że im się zwróci :corn:

  4. Najdroższy zawodnik fen, to pokazuje jakim śmiesznym tworem jest ta organizacja. Emeryt bez formy i z zerową rozpoznawalnością w kraju ma napędzać organizację. Jeszcze Walusia ściągnięcie i sukces murowany.

  5. Oj Damian 🙂 fajnie jak byś jeszcze coś pokazał ale nie mam większych nadziei z tym związanych :no no: a co do gaży to myśle że gdzieś koło 30-40 tys. za walkę dostanie , wątpie żeby bił się za mniej , a sam Jóźwiak mówił że to najdroższy ich zawodnik i ma nadzieje że im się zwróci :corn:

    Dlatego dostanie piataka, inni walczą za tysiaka. Plus 500 zł bonusu za walkę wieczoru.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.