Damian Grabowski KSW 49

Damian Grabowski wygrywa z Karolem Bedorfem w drugiej rundzie pojedynku na KSW 49! Grabowski pokonał byłego mistrza KSW przez TKO po ciosach w parterze.

Karol Bedorf rozpoczął pojedynek od silnych kopnięć na tułów, natomiast Grabowski od pierwszych sekund koncentrował się na kombinacjach bokserskich. Damian Grabowski miał moment przewagi, po tym gdy Bedorf przewrócił się po jednym z kopnięć, jednak ten szybko wydostał się z tarapatów. Były mistrz KSW zdecydował się przejść do klinczu, ale Damian z łatwością zerwał uchwyt. Na twarzy Grabowskiego pojawiło się pierwsze rozcięcie. Grabowski docisnął Bedorfa do siatki, ale zawodnicy szybko wrócili na środek klatki. Karol przewrócił się po niskim kopnięciu ze strony Damiana, a ten ruszył odważnie do ataku, szukając zwycięstwa przed czasem. Bedorfowi udało się jednak dotrwać do gongu kończącego pierwszą rundę.

Grabowski błyskawicznie po rozpoczęciu drugiej rundy ruszył do klinczu i agresywnie zaatakował „Coco” mocnymi ciosami. Bedorfowi udało się jednak sprowadzić walkę do parteru, gdzie wylądował w półgardzie. Bedorf niedługo później zdobył dosiad. Na moment utracił dominującą pozycję, ale szybko ją odzyską. Grabowski oddał plecy, ale od razu wyślizgnął się spod Bedorfa i to on wylądował na górze! Były zawodnik UFC zaatakował Karola serią kilkudziesięciu ciosów i sędzia ringowy przerwał pojedynek. Damian Grabowski w swojej pierwszej walce dla KSW pokonał byłego mistrza wagi ciężkiej przez TKO.

Zapraszamy na wywiad po walce:

3 KOMENTARZE

  1. Bedorf to chyba nawiększe drewno na polskim podwórku bez jaj… Jakim cudem on był mistrzem i tyle trzymał pas to będzie owiane tajemnicą. Legendarny jego parter czyli jak nie zrobić nic przeciwnikowi w dosiadzie zostając przerolowanym jak dzieciaczek i zostając w owym parterze rozbitym.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.