UFC potwierdziło kilka zestawień, które dodane zostały do rozpiski UFC on ESPN+ 20 w Singapurze. Michael Johnson zmierzy się wtedy z Steviem Rayem. Do oktagonu UFC po udanym debiucie wróci Cyril Gane, który zmierzy się z debiutantem, Don’Tale Mayes. Inną walką w kategorii ciężkiej będzie starcie Sergeia Pavlovicha z Maurice Greenem.

Johnson (19-14 MMA) wróci do klatki po przegranej przez brutalny nokaut z Joshem Emmettem. Jego rywal Ray (22-9 MMA) również przegrał ostatnią walkę w ten sposób – jego nokautował Leonardo Santos.

Gane (4-0 MMA) udanie zadebiutował w UFC na gali w Urugwaju poddając Raphaela Pessoa w pierwszej rundzie. Mayes (6-2 MMA) zadebiutuje w oktagonie po dwóch wygranych na galach DWTCS przez TKO.

Pavlovich (13-1 MMA) przegrał w debiucie w oktagonie z Alistairem Overeemem, lecz w drugim pojedynku dla największej organizacji znokautował Marcelo Golma. Green (8-2 MMA) wygrał trzy ostatnie starcia z rzędu. W ostatnim pojedynku na UFC on ESPN 3 znokautował Juniora Albini.

UFC on ESPN+ 20 odbędzie się 26 października w Singapore Indoor Stadium. Walką wieczoru jest pojedynek Bena Askrena z Demianem Maią.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.