Największa organizacja MMA na świecie ogłosiła dwa pierwsze zestawienia, które znalazły się na gali UFC Fight Night 140, która 17 listopada odbędzie się w stolicy Argentyny, Buenos Aires.

W dywizji słomkowej dojdzie do konfrontacji Cynthii Calvillo (6-1) z reprezentantką Brazylii Polianą Botelho (7-1). Dla Amerykanki będzie to piąta walka pod banderą UFC. Trzy pojedynki zakończyły się na jej korzyść, natomiast ostatni pojedynek, z Carlą Esparzą (13-5), zaowocował pierwszą w karierze porażką reprezentantki Team Alpha Male. Brazylijka natomiast podpisała kontrakt z UFC w ubiegłym roku, występując w oktagonie dopiero dwa razy, za każdym razem wracając z tarczą. Botelho ostatni raz walczyła w maju, w Chile efektownie rozprawiając się z Syuri Kondo (6-1).

Drugim ogłoszonym zestawieniem jest pojedynek pomiędzy Enrique Barzolą (15-3), a Nadem Narimanim (11-2). W Buenos Aires Peruwiańczyk będzie starał się przedłużyć dobrą serię czterech zwycięstw z rzędu. Z kolei dla byłego mistrza Cage Warriors będzie to druga walka dla UFC. Smiler w debiucie rozprawił się z Khalidem Tahem (12-2) w Hamburgu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.