baraovmcdonald

Relacja i wyniki po przejściu

W pierwszej obronie tymczasowego tytułu w wadze koguciej Renan Barao (MMA 30-1) poddał trójkątem w czwartej rundzie Michaela McDonalda (MMA 15-2) na gali UFC on Fuel TV w Londynie.

Co prawda mistrz rozpoczął pojedynek od skutecznego obalenia, jednak pierwsze pięć minut należało do pretendenta. McDonald nawet kiedy lądował na ziemi, szybko udawało mu się wracać do stójki, gdzie zaliczył kilka skutecznych kontr prawym sierpowym. Jedna z nich wyraźnie zachwiała Brazylijczykiem, ale ten sklinczował i doszedł do siebie. W kolejnych odsłonach Amerykanin wyraźnie stracił na szybkości, a Barao punktował go pojedynczymi ciosami i okazjonalnymi obaleniami. Decydujący moment walki nadszedł w czwartej odsłonie. Podopieczny Andre Pedeneirasa po udanym obaleniu zaszedł McDonaldowi za plecy, a gdy Kalifornijczyk próbował się obrócić, mistrz błyskawicznie złapał go w trójkątne duszenie. McDonald przez kilkanaście sekund próbował obronić się przed odklepaniem, ale ostatecznie musiał poddać walkę.

W drugiej z głównych walk gali Cub Swanson (MMA 19-5) pewnie wypunktował Dustina Poiriera (MMA 13-3). Zawodnik teamu Grega Jacksona był skuteczniejszy w stójce, głównie dzięki celnym prawym sierpowym oraz wzorowo bronił prób obaleń rywala. Poirier przełamał się w trzeciej rundzie, kiedy zaczął trafiać zmęczonego już przeciwnika. Wtedy jednak Swanson sam zdecydował się na obalenie, po którym zdobył też plecy oraz zapewnił sobie wygraną u wszystkich sędziów.

Jedynym z dwóch Anglików na głównej karcie, który wygrał swoją walkę był niepokonany Jimi Manuwa (MMA 13-0). Londyńczyk bardzo dobrze radził sobie z Cyrillem Diabate (MMA 19-9-1) w pierwszej rundzie, będąc celniejszym kickbokserem oraz nieoczekiwanie uciekając się do obaleń. W przerwie między rundami okazało się, że Francuz doznał kontuzji łydki i walka musiała zostać przerwana. Tym samym Manuwa dopisał do swojego rekordu druga wygraną w UFC. Również po raz drugi w największej organizacji na świecie zwyciężył Gunnar Nelson (MMA 11-0-1). Islandczyk z pewnymi kłopotami uporał się w pełnym wymiarze czasu z byłym mistrzem Sengoku Jorgem Santiago (MMA 25-11). Po przegraniu pierwszej rundy, w drugiej Nelson zdominował Brazylijczyka w parterze, a w trzeciej niewiele brakowało by znokautował mocno zmęczonego rywala serią ciosów podbródkowych.

Z dalekiej podróży w starciu z Ryanem Jimmo (MMA 17-2) powrócił James Te Huna (MMA 16-5). Nowozelandczyk o mało nie przegrał przed czasem, kiedy wylądował na deskach po przyjęciu kopnięcia na szczękę. Mimo że Kanadyjczyk bombardował go przez kilkadziesiąt sekund ciosami i łokciami w parterze Te Huna dotrwał do syreny kończącej rundę. Kolejne odsłony należały już do zawodnika z Antypodów, który obalał i rozbijał z góry coraz bardziej zmęczonego rywala, w drodze do wygranej na punkty. W pojedynku otwierającym główną kartę Matt Riddle (MMA 8-3) wykorzystał swoją przewagę zapaśniczą by wypunktować Anglika Che Millsa (MMA 15-6).

Z pozostałych sześciu pojedynków londyńskiej gali, cztery padły łupem miejscowych bohaterów. Najlepiej przed angielskimi kibicami zaprezentował się Tom Watson (MMA 16-5), który po sporych problemach w pierwszej rundzie, w drugiej odprawił ciosami zmęczonego Bułgara Stanislava Nedkova (MMA 12-1). Swoje walki na punkty wygrywali natomiast Andy Ogle (MMA 9-2) z Joshem Grispim (MMA 14-5), Vaughan Lee (13-8) z Motonobu Tezuką (MMA 19-6-4) i Phil Harris (MMA 22-10) z Ulysessem Gomezem (MMA 9-4). Mniej szczęścia mieli dwaj zawodnicy liverpoolskiego Team Kaoban Paul Sass (MMA 13-2) uległ wysoko Danny’emu Castillo (MMA 15-5), a Terry Etim (MMA 15-5) nie sprostał Renee Forte (MMA 8-2).

Walka wieczoru:

Pojedynek o tymczasowy pas UFC w wadze koguciej
135 lbs.: Renan Barao pok. Michaela McDonalda przez poddanie (trójkąt rękami), 3:57 runda 4

Główna karta:

145 lbs.: Cub Swanson pok. Dustina Poiriera przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28
205 lbs.: Jimi Manuwa pok. Cyrille’a Diabate przez TKO (kontuzja łydki), 5:00 runda 1
170 lbs.: Gunnar Nelson pok. Jorge’a Santiago przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 30-27
205 lbs.: James Te Huna pok. Ryana Jimmo przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 29-27
170 lbs.: Matt Riddle pok. Che Millsa przez niejednogłośną decyzję, 30-27; 28-29; 29-28

Walki na facebooku:

145 lbs.: Renee Forte pok. Terry’ego Etima przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 30-27
155 lbs.: Danny Castillo pok. Paula Sassa przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28
145 lbs.: Andy Ogle pok. Josha Grispiego przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 30-27
185 lbs.: Tom Watson pok. Stanislava Nedkova przez TKO (uderzenia w parterze), 4:42 runda 2
135 lbs.: Vaughan Lee pok. Motonubu Tezukę przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
125 lbs.: Phil Harris pok. Ulyssesa Gomeza przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28

Bonusy po 50 tys. $
Walka wieczoru: Tom Watson vs. Stanislav Nedkov
Nokaut wieczoru: Tom Watson
Poddanie wieczoru: Renan Barao

998 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 6. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 7. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 8. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 9. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 10. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 11. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 12. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 13. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 14. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 15. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 16. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 17. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 18. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 19. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 20. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 21. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 22. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 23. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 24. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 25. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 26. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 30. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 31. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 32. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 33. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 34. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 35. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 36. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 37. niestety nie, na orange poleci takie coś:

  18:15SPORTY WALKI: Janisz i Juras w świecie UFC: Nokauty 2012 roku

  Jan Himilsbach: Jest Zdzisiek?
  Czesława Maklakiewicz: Ależ panie Janku, przecież umarł! Był pan przecież na pogrzebie…

 38. Na Orange od 20:15 zaczyna się studio na zywo jakby kogoś interesowało.

 39. O takiej porze to UFC może się zaczynać, a o północy w kimono. Udanej gali wszystkim życzę, będzie ogień! 😀

 40. Może chodziło o ten ranking co ostatnio został stworzony? (moje domysły)

 41. Mnie odsyła do płatności, po wybraniu eventu Barao vs Macdonald
  @edit : Jezusie miałem to obok, wystarczyło przewinąć 😀

  Dziękuję panowie.

 42. 165.1 cm wg Sherdoga u obu, "nieźle", choć Harris mocniej wygląda, a i niżej niż rywal wizualnie. Walka nie porywa jak na muszą, ale i tak się dużo dzieje w porównaniu do wielu walk w wyższych kategoriach 😉 Tu samym ruchem powodują wrażenie, że coś się dzieje, a nie stoją w zasięgu swych rak i patrzą w oczy 😉

 43. cholera, 3 runda była decydująca ale wyszła tak bliska, że cholera – nie wiem. Pewnie skorzystają z tego i będzie split dla miejscowego

 44. Nie podobała mi się ta walka. Bardzo wyrównana, sam punktowałbym remis.

 45. 2 razy 30-27, trochę za wysoko, chociaż w sumie każda z rund mogła przypaść obu fighterom.

 46. Motonobu war ! : )

  tygrysia maska mi się przypomniała hehe
  Jan Himilsbach: Jest Zdzisiek?
  Czesława Maklakiewicz: Ależ panie Janku, przecież umarł! Był pan przecież na pogrzebie…

 47. Ostatnią walkę Tezuka przegrał naprawdę nieznacznie, teraz liczę, że wygra swoją pierwszą walkę w UFC. 

 48. dawno nie widziałem takiego pokazu nieudolności

  te próby obaleń Japońca mistrzowskie

 49. To było raczej wciągnięcie w garde, ale też nie do końca (ogólnie dosyć dziwna sytuacja)

 50. Nie mówiłem o tej sytuacji z końcówki rundy, wcześniej przy siatce go obalił i przytrzymał na ziemi przez 30 sekund.

 51. heheh jak to punktować, jeden nieudolnie próbuje obalić drugiego a drugi broni się i bije od czasu do czasu jakieś ciosy

 52. Teraz chyba Nedkov vs Watson więc szczerze nie spodziewałbym sie fajerwerków, potem już licze na lepszy poziom

 53. idź pan w ujj, słabość, za karę bym im dał nc : )Japończyk mógł równie dobrze to wygrać, ale flaki ta walka ogólnie

 54. serio 30-27? Nawet drugiej rundy Tezuce nie dali? czyżby niezwykła moc ścian pomogła gospodarzowi?

 55. Również liczę na cepa od Nedkova najlepiej by było w pierwszej rundzie

 56. Sędziowie chyba faktycznie troche są nie obiektywni bo nie wiem jak dwóch dało 1 rundę Harris’owi.

 57. Przecież Vaughan cały czas prał Tezuke. Ten tylko próbował obalać i rzadko kiedy mu to wychodziło – a nawet jeśli już to wciąż bym wątpił, czy runda się należała Japończykowi. 

 58. Taaa też 29-28 punktowalem dla LEE, 2 runda myślalem, że dadzą Japończykowi… smutno mi, bo chcialem by wygrał, ale brak jakichkolwiek umiejętności..;/

 59. @quiquek

  W tamtej walce rzeczywiście był mały zgrzyt w punktowaniu ale w drugiej nie widze kontrowersji

 60. ja punktowałem 29-29 bo punktowałem 1 okiem, taka ciekawa walka 🙂

 61. wazeliniarz zepsuł Watsonowi fryzure xD

  Nedkov prawie jak Edgar, zbił niżej a i tak walczy z większym fighterem
  Always watches, always haunting, the dark omen

 62. Póki co to Watson jak dla mnie zaskakująco dobrze. Może walka nie porywa, ale inicjatywa w pełni po jego stronie.

   

  Ed. No troszkę sytuacja zmieniła się pod koniec 🙂

 63. Wreszcie emocje! Jak Nedkov nie stracił całego paliwa to może ustrzeli Watsona w tej rundzie.

 64. zajebista kara dla Anglika za ten klicz hehe ale Stashek się wystrzelał 🙁

 65. Dobra walka i wygrywa Watson. Nedkov się całkowicie wypompował tymi atakami.

 66. Tragedia ten Nedkov, zero kondycji. Po cholerę tak chaotycznie i furiacko atakuje w parterze skoro ma kondycji na pół rundy.

 67. ktoś tam mówił, że Bułgara się ciężko ogląda ?

  Nedkov się wygazował, granitowa szczęka Watsona i twarda psycha.

  Staszek musi popracować nad cardio i nad rozkładem sił

  Mam nadzieje, że go nie wyjebią

 68. Świetna walka. Nedkov się zbytnio podpalił na początku drugiej rundy. Oboje zawodnicy wykazali się dużą wolą walki, lecz zarazem fatalną kondycją.

  Gratuluje Tidżejowi typowania 😉

 69. ale jatka, na przemian sie obijają
  , myślałem ze bedzie 3 runda
  chyba pierwszy raz ktoś prosi o gorszego streama lol

 70. A co do samej walki: Nedkov zawalczył typowo dla siebie. Po prostu Watson jest niebywale odporny a Stanislav musi kończyć bo kondycja mu nie pozwala na 15 minutowy bój (:

 71. Wpakowałby tam kilka razy na wątrobę pod klatką to szybciej by upadł Nedkov, ja wolę juz po ryju dostać niż w wątrobę.

 72. heh stasiu mi wjebal stowke.

  Ale walka serio fajna, i jestem mocno zaskoczony wystepem Watsona, bardzo duzo wytrzymal, a w klinczu pod siatka swietnie pracowal.

 73. Ale po tych obaleniach mówiee koniec kurwa po KONGU, a tu niespodziankaaa… Fajna walka fajna 🙂

 74. Ciekawe czy Kong nie wpadnie na dopingu i sie znowu nie okaże, że Nedkov jest nadal niepokonany 😀

 75. Nedkov aż się wyłożył ze zmęczenia. Kondycja niezawodna jak zawsze.

 76. @stoner

  Jesli wyzwal wszystkich co sa na trt czy innych "dopalaczach", to chyba az tak glupi nie jest?

 77. kurekq,

  Ciężko będzie o walkę Janka z Watsonem skoro Anglik walczy w średniej a Janek w półciężkiej (zresztą zanim Janek będzie w UFC, o ile w ogóle się tam znajdzie, to Watson pewnie zdąży już wylecieć z UFC 🙂 )

 78. Jeśli zestawiać Watsona z Polakiem, to jako pierwszy rywal Materli w UFC Smile

 79. JIMBEAN mam to samo :/ ale mnie Nedkov wkur… Pierwsza walka z obstawionego kuponu i juz po wszystkim.

 80. ale farsa, Grispi postraszył chwile poddaniem a przez reszte rundy posłużył jako worek treningowy. Czyżby nie szykował się powrót na właściwe tory (a mniej wymagającego przeciwnika chyba nie mógł dostać)?

 81. Grispi za chwilę pożegna się z UFC. Poza początkami rund, gdzie próbuje tych obaleń (+ trójkąt w 1 rundzie) to nic nie robi.

 82. 20-18 nie ma co sie oszukiwać taka przewaga w zasięgu Grispiego zamiast punktowac to masakrycznie źle walczy… 

 83. Sorry stoner, cos nie pomyslalem

  Ogle dobry, zamiast skonczyc, to obala i sie pakuje w gilotyne, heh.

  Poza tym widze, ze drugi kupon do kosza (Lee + Grispi).

 84. No i ogólnie Pamietam, że Ogle z Corrasanim punktowałem dla Andy'ego, więc fajnie fajnie mi sie go ogląda … Narazie Anglicy powinni być dumni 🙂

   

  A Grispi Go Out!! … To co robił w Dablju I Ci a tutaj to porażkaaa…

 85. Grispi bardzo łatwo oddawał pozycję w parterze z dominującej (miał przeciwnika na plecach) do gardy lub samemu znalezienia się pod rywalem. Nie widzę dla niego miejsca w UFC. 

 86. Castillo walczy na klasycznego „pana strzałke” tylko troche mało łokci ;]

 87. no sędzia do góry podnoś szybko, bo mam dosyc oglądania bzykania sie na macie

 88. Castillo spokojnie to wygrał. Szkoda, że ten trójkąt na początku walki nie wszedł.

 89. Castillo przegrał z Johnsonem, ten poległ z Sassem, a Sass poległ z Castillo. Piękno MMA 🙂

 90. Zasłużenie wygrał Castillo, zdominował Sassa. Teraz niech Etim szybko odprawi rywala i przerwa przed Główną Kartą.

 91. Pierwsza runda dla sassa, bo było sporo prób poddań, a Castillo też żadnego spustoszenia nie robił, matoły ! A problemem Sassa jest to, że nie potrafi kontrolować walki tak jak Maia i to jest jego największy problem.

 92. Nie? Przez całą walke konsekwentnie demolował Sassa hammerfistami i czasem łokciami w międzyczasie kiedy bronił się od dźwigni.

 93. Danny kontrolował  Sassa w parterze wzorowo. Pokazał, że Sass będzie miał straszne problemy z każdym zapaśnikiem, który potrafi bronić się w parterze i skutecznie kontrolować. Kibicowałe Castillo i cieszę się, że pokonał Sassa, który jednowymiarowością nie zajedzie daleko.

 94. Może ten sędzia to jakiś zboczeniec grapplingowy, tak jak ja 😀 Czekam na Nelsona 🙂

 95. jak mu idzie bo niemam FB i niemoge ogladac  , etim bije sie ze zlamana reka  

 96. Proponuje 10:8

  Jeśli nic się nie zmieni to sporo ludu straci dzisiaj kasiore.

  Nedkov,Etim … Sad

 97. Cornerman Etima mówi jeszcze gorzej niż Bisping… nic nie rozumie i dlatego nie odpowiada 😀

 98. a do konca chodzila za mna opcja postawienia wiekszej kasy na etima..masakraFacepalm

 99. przeciez pisze ze etim ma zlamana reke 🙂 

  zapodal zastrzyk zamrazajacy w kosci i leci

  cale przygotowania robil ze zlamana …. hardcorer

 100. Kibice skandujący "Brazil" obok brytyjczyków kiwających głową… : D fajny obraz

 101. czyli przegral ? na pkt ? napiszcie cos o tej walce bo nie mam FB
  plz

 102. 🙁 szkoda goscia ale juz na wazeniu widziaem ze ta reka nie jest spoko i martwilem sie ze nie bedzie tak latwo.

 103. no ja też nic nie trafiłem jak na razie… mogłem sobie odpuścić Sassa : D

 104. nic w lepszej jakości nie ma? z tym streamem nie da rady na full scrn oglądać

 105. Jak już pisałem w typowaniach – lubie Riddle, sympatyczny zawodnik ale Mills to wygra

 106. Wielka szkoda Etima. Jeśli to prawda z tą ręką to szacun, że wogole wyszedł do walki.

 107. Ale ten Adamczyk pieprzy głupoty: "Najlepszą ofensywą jest defensywa" Facepalm

 108. no chyba nie zaczniemy main cardu z wysokiej nuty… Riddle nawet sobie radzi

 109. Che Mills vs. Matt Riddle

  Runda 1:

  Dobra praca głową Riddle'a w jedynej akcji w stójce, a poza tym klincz i próby obaleń. 10-9 Matt

  Runda 2:

  Dobry prosty na wstępie ze strony Matta. Gdyby Mills dobrze trafił tymi nożycami, to byłby gwiazdą w highlightach piłki nożnej :). Dobra praca w parterze ze strony Riddle'a. 10-9 Matt

  Runda 3:

  Matt dał się przetoczyć w bardzo naiwny sposób, aż prosiło się o sweepa, kiedy Riddle przełożył cały ciężar ciała na tę kimurę. Che mógł probować atakow z góry, niepotrzebnie pozwolił wstać Mattowi. 10-9 Matt (może 10-10)

  Scenariusz nieco inny niż się spodziewałem, ale główny aspekt mojego typowania się sprawdził, nie było wojny w stójce i nokautu, którego wielu się spodziewało.

  Dobrze, że sędzia nie podniósł walki kiedy Matt był w bocznej w 2 rundzie.

 110. No to dzieki Riddlowi wyszedlem na zero (prawie).

  Ja tam od poczatku nie dawalem wiekszych szans Millsowi.

 111. Łał – Sędzia, który dał tę walkę Che powinien rzadziej wychodzić do toalety podczas pojedynków.

 112. To chyba ten sam mistrz, który dał 30-27 Harrisowi albo runde Grispiemu, o ile pamiętam

 113. Przydałoby sie w końcu jakieś KO lub bardziej ekscytująca walka, bo oby tak dalej a Watson zgarnie KO i fight of the night (:

 114. Niektórzy sędziowie oglądają dzisiaj chyba inne walki. Teraz Nelson vs Santiago? Coś czuje, że wygra ten drugi.

 115. mój kupon na dzisiaj (UFC połączone z piłką nożną) : Malaga +, Getafe +, Millwall +, Nedkov -, Grispi -, Mills – :/

 116. pierwsza walka okropna nienawidze gdy nudny obalający zawodnik wygrywa a osoba która naprawde walczy przegrywa. ale to jest właśnie pół-średnia najnudniejsza kategoria wagowa pod słońcem.
  Ale mam nadzieje że gala będzie ciekawa bo przez nią melo opuściłem 🙂

 117. Ten sędzia, który punktował dla Millsa wyznaje chyba zasadę głoszoną przez Adamczyka: Najlepszą ofensywą jest defensywa. No i Mills wygrał 🙂

 118. Diaz vs Condit było nudne? Czy GSP vs Condit? Trzeba mierzyć do najlepszych, wiadomo, że są i tacy zawodnicy, którzy będą aseukracyjnie chcieć wygrać 😉

 119. Ciekawe czy zobaczymy Jimmo nudziarza czy Jimmio z 7 sekundowego debiutu w UFC. 😀 Oby to drugie, bo decyzji mam już dość na dzisiaj. 😛

 120. Wszyscy spisują Dźimmo na straty, a ja bym chciał żeby wygrał. Lubię jak robi "robocika" 😀

 121. Fragment wywiadu z Mattem sprzed walki:

  I really don't care. I'm just gonna go out there and get my win. Maybe I'll just go out there and hug Che for 15 minutes, give the UFC what they want, I guess. If they want me to get disrespected, I may as well disrespect the fight game and take down Che Mills and hug him. I can. I'm really good at hugging people [laughs]. I think I might go out there and hold Che Mills down for 15 minutes and not even punch him. My cardio is good enough to where I can take him down about four times a round. Even if they stand me up after 20 seconds, I'll take him down again. Whatever.

  Jak powiedział tak zrobił.

 122. Matt ma dobre podejscie do zycia, trawka mu chyba na glowie juz siadla. 🙂

  chcial Hardy'ego, dostal Millsa. to mu otworzy furtke do bardziej 'dochodowych' walk – i dobrze.

 123. Chryste, jeżeli Te-Huna sie nie zacznie odbudowywać w drugiej rundzie to jestem na dobrej drodze aby nie wytypować niczego na tej gali poprawnie xD

 124. jakie nudy… czyżby nad te galą wisiało widmo? Bo mimo, że nie wszystkie walki były sleeperami to nie było tu większego show poza Watson vs Nedkov, a skoro Jimmo i Te-Huna fundują takie "widowisko" to coś sie dzieje

  pod koniec 2 rundy Te-Huna w końcu zrobil coś jak należy
  Always watches, always haunting, the dark omen

 125. Jezu, będąc w pracy i co chwilę musząc się oderwać od oglądania jak wracam to myślę, że replay widze, a to normalne tempo…Za ciężcy na efektowne walczenie są 😀

 126. Moris, to nie jest ufc 157.

  Te Huna zapierdalal 2 runde, 3 decydujaca, war Jimmo!!!

 127. Henderson — Machida

  Lawler — koscheck

  gdzie te walki ?/???

  A pudzian gdzie?

   

 128. Klątwa Walusia dalej trwa. Train and die together.

  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 129. Kamil "Jamnik" Waluś, to jest jednak pechowy chłopak kurwa. Konina, Evans, Jimmo przegrywają. Chłopak rozjebał całe BlackZilians od środka mentalnie.

 130. po tym obaleniu na pewno przegrywa, chociaz dzisiaj sedziowie pokazuja 'kunszt', kto wie co moze sie zdarzyc. 🙂

  Kamil 'Pitbull Trojański' Waluś. Smile

 131. Te Huna odrodził się po knockdownie w 1 rundzie i spokojnie wygrywa 29-28. Szkoda, że walka była przeciętna – większa część walki to przytulanie się przy siatce.

 132. Trzecią runde może mieć w sumie plecy ale 1 ma na pewno dla siebie za tego head kicka a drugą wygrał mało bo mało widowiskowo ale jednak. To, że ktoś mało robi aby wygrywać nie znaczy, że runda jest 10-10. W takim wypadku Jon Fitch miałby same remisy w rekordzie : D

 133. Te Huna ladny comeback po tym kopnieciu jakie przyjal, a blackzillans no coz- we are train together we are die together.

 134. Jimmo die.

  Jeszcze Santiago i Kamil pozamiatał całe BlackZilians.

  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 135. Dziwne… wy też tak punktowaliście. Czyżbym drugą runde troche jednym okiem obejrzał? Myślałem, że Jimmo wygrywa 2:1

 136. I za pierwsza runde niby nie nalezy sie Jimmo 10:8? Przeciez niejeden sedzia by zdazyl to przerwac.

 137. Ciekawe, że w narożniku Jimmo był van Arsdale, ktory przecież odszedł od Blackzillians.

 138. stoner,

  Nie ma wątpliwości, że Jimmo przegrał 2 rundę. Przez połowę rundy leżał na plecach i był solidnie obijany przez Te Hunę.

 139. @Ruff Ryder

  Obraz walki jaki zapamiętałem:

  1 runda ewidentnie dla Jimmo za ten nokdaun po headkicku

  2 runda długi i nudny klincz na rzecz Jimmo

  3 runda powracający Te-Huna i gnp

  Więc najwyraźniej w tej drugiej rundzie jest zgrzyt, bo nie tylko sędziowie ale i wy wypunktowaliście to 29:28 dla Te-Huny. Musiałem coś przegapić

  @damian

  ok, oddaje honory
  Always watches, always haunting, the dark omen

 140. Decyzja dobra. Te Huna 2 i 3 runda. Kto komentuje z Janiszem na Orange Sport? Bo sporo baboli popełnia przy komentowaniu. 

 141. No i pociąg się wykoleił. Jeszcze został Santiago.

  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 142. Adamczyk.

  Stoner, serio przespales 2 runde, Australijczyk solidnie obil robocika Wink

 143. Zlozyl sie jak scyzoryk i wygral…ktorys sedzia dal 29-27, Leszek dzis szaleje.
  Walki nie po kolei ale licze, ze teraz nie puszcza Barao;)

 144. @stoner a w drugiej rundzie slam i kontrole do końca rundy Te Huny to przespałeś?

 145. @quiquek

  Najwyraźniej, o tym właśnie mówię. Gdyby walki były bardziej ekscytujące pewnie oglądałbym uważniej a tak to kiedy widzę, że ktoś wchodzi w klincz albo obala to zagladam na inną kartę. Nie powala ta gala, nie wierze, że main event ją uratuje więc nadzieja w kilku następnych walkach

 146. 1. Jimmo choć jakby mu dali 10:8 to nie byłoby tragedii

  2. Te Huna 10:9

  3. Te Huna 10:9

  Ale patrząc na przebieg walki to werdykt sprawiedliwy 

 147. Czemu piszecie, że walki są w złej kolejności? Przecież są dobrze.

 148. Teraz Santiago zdążył być 2 razy w UFC, a Mamed zdążył zagrać w M jak Miłość. Jest sportowy progres u czeczena.

 149. @stoner gala faktycznie narazie słaba ale myśle, że dwie ostatnie walki będą dobre ;]

 150. ale Santiago nie ma 'wlasnego' energy drinka, a to jest przeciez miernikiem sukcesu w MMA najwiekszym… 🙂

 151. To nie jego pierwszy raz, kilka razy juz komentowal. Jest Speedy Janisz ktory skonczyl o 20:30 komentowac BVB na Eurosporcie wiec luz. Adamczyk lepszy niz Miras…

 152. Czy tylko ja mam wrażenie, że Renato Laranja to brat bliźniak Santiago?

 153. ale Santiago nie ma 'wlasnego' energy drinka, a to jest przeciez miernikiem sukcesu w MMA najwiekszym… 🙂

   

  No i Mamed ma wiecej lajków na fejsbuku, więc to ma tez olbrzymi wymiar sportowy.

 154. haha narożnik Gunnara pelen spokoj, jakby na treningu byli.Trochę przysypia chłopak

 155. jak tak patrze na wyniki to nie wierze heh 7 decyzji i jeden TKO. Niezbyt dobra reklama

 156. Narożnik Nelsona z pełnym spokojem: "Teraz trzecia runda, także ruszy [Santiago] trochę dziko" :):):)

 157. Obawiam się, że po tej gali Waluś będzie jedyną Blackzillians na zwycięstwo…

 158. kurwa, ten Nelson jest zbyt ospały… jak sie trafia Santiago w szczene to sie nie odpuszcza

 159. Co Ten Santiago, nie ćpa? Będąc w Blackzilians powinien wiedzieć wszystko o dopingu, tymczasem pary nie ma nawet na 15minut?

  Żeby walczyć w stylu zombie musiałby mieć szczękę bez czucia w stylu każdego zombie, tymczasem przecież chyba zapomina, że jest jednym z niewielu, których zamroczono z gardy/z pleców (Mamed).

 160. Kurwa Santiago trup a jeszcze stoi 😀

  Czemu Nelson go nie wykończył ?
  Nie ma granic, nie ma ograniczeń – jest MMA.

 161. Raczej wygrał to Nelson, ale w ogóle nie zachwycił. Nieco trudniejszy przeciwnik i polegnie z kretesem.

 162. Na tej gali to chyba nawet jakby Mike Tyson wszedł do klatki z Najmanem to by się skończyło decyzją 🙂

 163. I niech mi ktoś jeszcze napisze, że walki byłyby tragiczne bez dopingu jak zawodnik czołowej organizacji nie daje rady powalczyć 3 rundy. Chyba, że wówczas miałby parę na jedną rundę…w takim razie to nie doping tworzy z nich fighterów, po prostu nimi nie są, ale walczą w UFC;]

 164. Gunnar ma specyficzny styl ale czasem powinien wlecieć ostro, zwłaszcza jak Santiago był w trybie wiatraka

 165. Dla mnie 30-28 dla Gunnara "Dzikiej bestii" Nelsona 🙂 (Runda 1: 10-10 -> obalenie szybko obronione, a w stójce kilka ciosów każdy zaliczył; 2 i 3 runda 10-9 Nelson)

 166. Nie obrażaj Marcina, dla niego decyzja byłaby plamą na honorze klepacza 🙂

 167. Ja pierd* jaka żenada, niech się Danuta w końcu nauczy żeby wystawiać mocniejsze karty.

 168. Nelson wygrał, ale ten kto wypunktował 30-27 chyba jednak troche popłynął

 169. Gunnar pod koniec chciał zrobić Andersona z walki z Bonnarem pod siatką i by się zdzwił jak jeden z cepów go tam naruszył. 

  Mimo wszystko Santiago po raz kolejny pokazuje że UFC to dla niego za wysokie progi. Pewnego poziomu nie przeskoczy a progresu umiejętności już raczej w jego wykonaniu też nie ujrzymy…

 170. w ostatniej minucie gdyby Santiago przy siatce o Nelsona się nie oparł to by się chyba sam przewrócił i by 2 TKO było:P

 171. Teraz niech sobie sam kazdy odpowie, co zdziałałby nasz czeczen o polskim sercu? 

 172. Gunnar zasłużenie wygrał ale nie potrzebne było to opuszczenie gardy w końcówce, widać był jak zebrał konkretnie prawym od Santiago.

 173. @Ruff Ryder

  Te złośliwości to tak specjalnie, zeby podkurwić zagorzałych zwolenników Mameda w ufc? 😀 Mnie to nie rusza, nie jestem wielkim fanem Chalidowa ale uważam, że mógłby coś ugrać w czołówce

 174. Forma Santiago jest lepsza niż w drugiej walce z Mamedem. Po prostu UFC to przepaść co potwierdza Jorge.

 175. stójkowa wojna to jeszcze nie jest ale walka fajna. Diabate powinien przejąć teraz inicjatywe

 176. Jedziesz Manuwa 🙂 Będę kibicował mocno temu zawodnikowi w przyszłości.

 177. kurwa mać, kontuzja nogi… przeklęta gala

  @Ruff, watson skończył przed czasem
  Always watches, always haunting, the dark omen

 178. Co za gala… Watson chyba dwa bonusy zgarnie (jak tak dalej pójdzie).

 179. Będzie nagroda wieczoru? W końcu "wyłączyć błędnik", a "wyłaczyć nogę"…efekt identyczny, zawodnik przegrał 😉

 180. że Buffer’owi chciało się lecieć do Anglii na gale 😛 mogli dasz szansę naszemu ziomkowi 😀 K.A.S.T.A. Waldemar 😀

 181. Mam nadzieje ze teraz Manuwa dostanie kogos kto go zweryfikuje. Przeciez gdyby nie przerwanie lekarza to pokonalby go Kingsbury bez twarzy

 182. Ta gala może przejść do historii. Jeszcze jedna decyzja i będzie największ ilość walk skończonych w ten sposób. Aktualnie rekord został wyrównany -> 8 decyzji

 183. wydaję mi się że Manuwa w dalszej części pojedynku by spuchł i Diabate by zaczął dochodzić do głosu , no ale cóż nie dowiemy się tego ;D

 184. Długo trzeba było czekać ale dwie ostanie walki nie mogą być nudne.

 185. Gala kiepska w jakieś większe emocje, ale jak w starciu Cuba z Dustinem zabraknie emocji to już przekleństwo będzie faktem. Ta walka jako jedna z niewielu mnie z tej rozpiski naprawdę interesuje i akurat po niej przede wszystkim spodziewałem i spodziewam się emocji…

  Styl walki kreują fighterzy, najwyraźniej takowych zabrakło dotychczas, są jedynie przedstawiciele MMA i różnych baz, do bycia fighterem to jeszcze za mało.

 186. Walka Pegado pewnie będzie nudna, ale Swansona z Poirerem nie ma prawa.

 187. Gala jest dobraa, Zawodnicy wykorzystują to co maja najlepsze tu chodzi o ich zwycięstwo, a nie o zaspokajanie naszych potrzeb… Nie ma tak jak w poprzednich latach, teraz jest wielka kasa za zwycięstwa i wszystko jest przemyslane, Nie ida na żywioł jak kiedyś, teraz Dobry taktyk może pokonać lepszego zawodnika, I dzisiaj mamy tego potwierdzenie…

 188. Gala jest dobraa, Zawodnicy wykorzystują to co maja najlepsze tu chodzi o ich zwycięstwo, a nie o zaspokajanie naszych potrzeb… Nie ma tak jak w poprzednich latach, teraz jest wielka kasa za zwycięstwa i wszystko jest przemyslane, Nie ida na żywioł jak kiedyś, teraz Dobry taktyk może pokonać lepszego zawodnika, I dzisiaj mamy tego potwierdzenie…

  Walczą dla kibiców. Jak nie będzie chciał nikt tego ogladać, to będą walczyli na ulicy za grosze

 189. Gala jest dobraa, Zawodnicy wykorzystują to co maja najlepsze tu chodzi o ich zwycięstwo, a nie o zaspokajanie naszych potrzeb… Nie ma tak jak w poprzednich latach, teraz jest wielka kasa za zwycięstwa i wszystko jest przemyslane, Nie ida na żywioł jak kiedyś, teraz Dobry taktyk może pokonać lepszego zawodnika, I dzisiaj mamy tego potwierdzenie…

  Walczą dla kibiców. Jak nie będzie chciał nikt tego ogladać, to będą walczyli na ulicy za grosze

 190. Większość ciosów Cuba nie trafiała celu albo Dustin łapał je na gardę. Poirier dobrze trzymał dystans, atakował kopnięciami i dołożył obalenie. 10-9 Dustin

 191. Swanson tą stójkę to ma mega eksplozywną 🙂 od razu gala nabiera kolorów szkoda tylko że w ostatnich walkach.

 192. Jasne, że to jest sztuka, ale chyba nie muszę mówić jak ważna jest widowiskowość w tym sporcie. Jestem wręcz po pewnych walkach zdania, że klincz pod siatką powinien być bardzo szybko przerywany jeśli nie ma ciosów, ani faktycznej próby obalenia tylko "praca" nad nim,która oznacza przyklejenie i ściemnianie, że się chce wyjąć nogę itp. Albo ciosy albo wchodzisz i obalasz, pozostałaby stójka bądź parter…zamuły w tych płaszczyznach też powinny być niszczone. Oni wchodzą się konfrontować, a jak ani jeden, ani drugi nie chce…to nie powinien brać walki.

  Cub jest zajebisty, szkoda, że Dustin nie nadążał za nim w stójce.

  Kilka ciosów Cuba doszlo i to takich, które mogły kończyć walkę…klejenie się i nawet "zmiana płaszczyzny" czym jest jedynie obalenie nie powinno być wyżej punktowane, ale rundy nie punktuje, bo nie widziałem całych 5 minut niestety ;/

 193. W 2 rundzie Dustin bezbronny…obalenie? Wykorzystanie błędu i tego, że Cub coś chce zrobić i to z róznych stron i róznymi technikami. Oczywiście liczy się, ale czy coś poza tym było sensownego z jego strony?Nie. Cub wygląda jakby przyszedł wygrać z rywalem, a Dustin prędzej jakby chciał dostać się do krocza Swansona. Jak już obalać to agresywnie…

 194. Dla mnie 19-19 … 1 Cub 2 Poi, chociaż nie wiem bo Swanson ładnie bronił sie przed obaleniami, narazie dustin trochę bezradny…

 195. W 3r. Dustin przypomniał sobie, że stójka "też się liczy" w MMA i dobrze, bo od razu przypomniał, że ma tam duże umiejętności. Obalenie Cuba? Ładne, agresywne, uzyskał je, a nie jedynie wykorzystał sytuację i błąd rywala. Nie pierdzielił się z dostaniem się do krocza przy siatce, wszedł w nogi jak należy. Szkoda, że przez 1 i 2 rundę krocze Cuba najbardziej interesowało Dustina, bo mogła to być jeszcze lepsza walka.

  2 i 3 dla Swansona.

 196. Fajna walka fajnaaa… Dustin i jego pojedynki czy wygrane czy przegrane wszystkie sa dobre… ale w tej niestety wygrał Swanson 🙂