Prawdziwy weteran MMA zawalczy z wschodzącą gwiazdą na październikowej gali UFC. Cub Swanson, który nie ma ostatnio najlepszej formy, zmierzy się z członkiem legendarnej rodziny Gracie, Kronem Gracie.

Swanson (25-11 MMA) przegrał cztery ostatnie pojedynki, z m.in. Shanem Burgosem, Renato Moicano czy Brianem Ortegą. Zawodnik występuje w UFC od 2011 roku. W tym czasie zdobył on 7 bonusów za swoje pojedynki, w tym dając najlepsze widowisko 2016 roku w starciu z Doo Ho Choiem.

Gracie (5-0 MMA) zadebiutował w UFC w lutym 2019 roku, kiedy to poddał Alexa Caceresa, za co zdobył bonus za występ wieczoru. Przed walkami w największej organizacji MMA na świecie występował on w Rizin FF, gdzie pokonał m.in. Tatsuyę Kawajiriego.

Zawodnicy mają zmierzyć na gali UFC 12 października tego roku.

14 KOMENTARZE

 1. Widać już jaka jest taktyka doboru mu rywali. Cub 4 ostatnie walki przegrane, z tego 2 przez poddanie, a w całej karierze na 11 przegranych 7 przez poddanie. Nie wiem po co mu to robią, przecież i tak zostanie zweryfikowany.

 2. Kubek miał mocnych przeciwników ostatnio, Korn chciał jakieś większe nazwisko, większe wyzwanie, to dostał, ciekawe czy Kubek załatwi wielkiego i potężengo graplera Garsi

 3. Niech się Kron rozwija i pnie w rankingu bo chętnie bym go zobaczył z Ortegą albo Zabitem,ciekawe czy przyjeli by walkę na chwyty czy próbowali utrzymać stójkę.z takim sławnym graplerem jak Gracie.

 4. Widać już jaka jest taktyka doboru mu rywali. Cub 4 ostatnie walki przegrane, z tego 2 przez poddanie, a w całej karierze na 11 przegranych 7 przez poddanie. Nie wiem po co mu to robią, przecież i tak zostanie zweryfikowany.

  Cub ma solidne obrony przed obaleniami. Może się okazać, że Kron Go nie sprowadzi.

  Obu lubię, ale myślę że dla Krona ta walka za szybko.

  Cub nie ma ostatnio szczęścia, ale walczył z samym topem i sam zalicza się do topu imo.

 5. Cub ma solidne obrony przed obaleniami. Może się okazać, że Kron Go nie sprowadzi.

  Obu lubię, ale myślę że dla Krona ta walka za szybko.

  Cub nie ma ostatnio szczęścia, ale walczył z samym topem i sam zalicza się do topu imo.

  Zgadzam się z tym że Cub jest z topu i ma solidną obronę, ale skoro inni byli w stanie go poddać, to taki gigant parterowy jak Kron też będzie w stanie. Poza tym Cub jest już mocno rozbity i ma swój przebieg więc uważam, że nie jest to za szybko. Promują go na poważnego gościa real deal więc takiego Cuba musi przejść.

 6. Według mnie za szybko Kron ma tylko 5 walk a rzucają go na takiego starego wyjadacza. Może być jak z Pico.

  No ale jak wygra to będę pod mega wrażeniem.

 7. Spokojnie Panowie, Kron to ogarnie, ma umiejętności i odpowiednie IQ do tego.

  Kurwa obym się nie mylił 😆

 8. Swanson wyleciał z rankingu, ale i tak powinien być przepustką dla Gracie do top15. Jestem ciekawy czy Kron poprawił stójkę, bo coraz większe schody i jakby trafił na takiego Kattara czy Stephensa w następnej walce to mogłoby być różnie.

 9. Kurła,wiem,że nazwisko Swanson robi swoje,ale ostatnie 4 walki przegrane, a dalej siedzi w ufc:wow:

  To jeśli będzie 0-5 ,a dużo na to wskazuje to chyba będzie wylot (chyba,że kontrakt jest ustalony,nie wiem,nie orientuję się) :razz:ociesznymirek:

 10. Cholera ta walka może iść w dwie strony. U Krona przemawia grappling, zwinność a u Cuba doświadczenie w klatce ale wynik 1-4 w ostatnich walkach nieuśmiecha zbytnio do Cuba. Niech wygra lepszy proste.

 11. Ja myśle ze dla Cuba będzie to ostatnia walka i emerytura. Przynajmniej jako jego wielki fan chciałbym żeby już dał sobie spokój. Bilans 0-4 w ostatnich walkach, trójka dzieci, 36 stoczonych walk i już 36 lat na karku – myśle ze wystarczy, zwłaszcza ze ma co robić w życiu.

 12. Spokojnie Panowie, Kron to ogarnie, ma umiejętności i odpowiednie IQ do tego.

  Kurwa obym się nie mylił 😆

  Domu na tak ryzykowne decyzje lepiej nie stawiaj, cohones funduszu dla stawiających domy na pewniaków jeszcze nie utworzyło, więc nie ma co ryzykować :robertmakeup::waldeklaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.