Walka z Brianem Ortegą była ostatnią obecnego kontraktu Cuba Swansona z największą organizacją na świecie. Negocjacje przed pojedynkiem nie były owocne dla Amerykanina, dlatego też zdecydował się on na wywalczenie lepszej umowy. Jak wiemy przegrał on z Ortegą, jednakże prezydent federacji, Dana White, zapowiedział, iż ma zamiar dogadać się ze Swansonem.

Krzyknąłem do niego po walce, abyśmy się dogadali. Cub walczy od długiego czasu, to świetny dzieciak, bardzo go lubię i mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia. Chcę, aby był szczęśliwy. Taki mam zamiar więc zobaczymy co z tego wyjdzie.

Swanson występuje w UFC od 2011 roku. Jego bilans w organizacji wynosi 10-4. Amerykanin słynie z emocjonalnych walk. Pojedynek z Doo Ho Choiem był jednym z lepszych w ostatnim roku.

17 KOMENTARZE

 1. Łgarz w formie. Ale rację w jednym ma- Swanson zasłużył sobie swoimi walkami by być szczęśliwy. Niech się dogadają.

 2. że niby po kwasach człowiek szczęśliwszy? :stevecarell:

  Farmakologiczne podniesienie poziomu endorfiny, czy serotoniny powoduje sztuczne wrazenie szczęśliwości. Oczywiście pozostaje jeszcze metoda naturalna, czyli zakochać się. Tak czy siak w obu przypadkach poziom obydwóch hormonów będzie podwyzszony. Metody sztucznej jednak nie polecam. Napisałem posta powyzej bo miało być zabawnie, ale Ty musisz się czepić.:rutekajak:

 3. Uwaga tłumaczę słowa łysego kurwierza:

  Cub Swanson przejebał i chcę więcej hajsu? That's fucking illegal! Mam na niego wyjebane, jak na każdego innego zawodnika, poza Conorem. Niech Swanson spierdala do Bellatora, he was never my friend.

 4. Cub poza UFC to absurd mam nadzieje ze tutaj Dana nie skłamał i się dogadają, ale łysemu wierzyc tez ciężko.

 5. Farmakologiczne podniesienie poziomu endorfiny, czy serotoniny powoduje sztuczne wrazenie szczęśliwości. Oczywiście pozostaje jeszcze metoda naturalna, czyli zakochać się. Tak czy siak w obu przypadkach poziom obydwóch hormonów będzie podwyzszony. Metody sztucznej jednak nie polecam. Napisałem posta powyzej bo miało być zabawnie, ale Ty musisz się czepić.:rutekajak:

  nie chciałem urazić, wybacz mi :neildegrassewhoa:

  ale miałem na myśli to, że na dłuższą metę narkotyki szczęścia nie dają..

 6. Myślę, że on naprawdę lubi czy może przynajmniej docenia Swansona. To ścisły top i jest dla niego miejsce w UFC. Dogadają się.

 7. Czyli starszy zawodnik, ktory nie ma raczej co marzyc o TS'ie. Jak krzyknie za duzo to Dana zapomni o sentymentach, chociaz licze na rozsadek ze strony Cuba.

 8. nie chciałem urazić, wybacz mi :neildegrassewhoa:

  ale miałem na myśli to, że na dłuższą metę narkotyki szczęścia nie dają..

  Dają

 9. gosc po 10 latach w UFC za walke wieczoru dostaje 50 tysiecy $ XDDDD

  UFC od zawsze ma calkowicie wyjebane na swoich "wychowanków" i byle lepszy debiutant z Bellatora czy WSOF dostanie wiecej

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.