Uczestnik jednej z najlepszych walk w historii organizacji UFC, Cub Swanson, został usunięty z oficjalnego rankingu. Reprezentant JacksonWink po swojej ostatniej walce z Brianem Ortegą zakończył obecny kontrakt z federacją. Przed porażką z młodszym zawodnikiem wygrał on cztery walki z rzędu, w tym dając niesamowitą wojnę w oktagonie wraz z Doo Ho Choiem na UFC 206. Jak widać po reakcji na pytanie o kontrakt z UFC, Swanson prawdopodobnie jest wolnym agentem, który przetestuje rynek MMA.

Cub walczy w UFC od 2011 roku. Przeszedł do tej organizacji z wykupionego przez Zuffa WEC. W swojej karierze pokonywał on takich rywali jak Ricardo Lamas, Dustin Poirier czy Jeremy Stephens. Co ciekawe jeszcze nie tak dawno prezydent UFC zapytany o kontrakt ze Swansonem stwierdził, iż chce, aby zawodnik był szczęśliwy. Tym bardziej dziwnym jest nieprzedłużenie umowy z organizacją Cuba.

35 KOMENTARZE

 1. Zapłać chłopu ile żąda i nie pierdol, Dejna. A jak kasy brakuje to wypierdol ze 300 nikomu niepotrzebnych :whodefuk: i się kasa znajdzie a i gale będą ciekawsze.

 2. Pytanie ile teraz tak naprawde zależy od White? Mi to wygląda nawzorcowe działanie wielkiej korporacji. Cub jestes "x" w exelu, będą inni na Twoje miejsce.

 3. Wielka szkoda tak teraz UFC odpłaca się za piękne walki bez kalkulowania. Dla mnie wielki minus. Na otarcie łez:

 4. A tak całkiem serio szkoda by było, Cub zawsze zostawiał całe serducho w oktagonie. Takich zawodników chce się oglądać.

 5. Nie no kurwa, Cub musi zostać w UFC, obciąć z 10 łaków z innych dywizji i dać hajs Swansowi, łysy nie rób lipy.

 6. Cain Velasquez też zniknął z rankingu UFC :boss:

  Ale to chyba przez brak aktywności, a nie zakończenie umowy. 😉

 7. Benson, Rory, Gegard to było dużo, ale jak zrezygnują z Cuba to będzie już konkretne przegięcie red card

 8. Przecież takie gwiazdy mma jak CM Punk tanie nie są, na czymś trzeba oszczędzać…, Lesnar najebany sterydami wróci, tylko po to żeby po walce zrobić no contest, bo usada go ujebie…więc na godziwą wypłatę dla Swansona pewnie nie starczyło :neildegrassewhoa:

 9. A Conor z Diazem dalej są :DC:

  Conor jest jaki jest ale zarobił dla nich w chuj siana więc mnie to nie dziwi że dalej jest w rankingu.

 10. Conor jest jaki jest ale zarobił dla nich w chuj siana więc mnie to nie dziwi że dalej jest w rankingu.

  Ranking powinien odzwierciedlać aktualny stan. Aktualnie ten człowiek nie robi nic. Jeżeli tak na to patrzeć to powinni przywrócić Ronde i Lesnara. Też wiele dla nich zarobili.

 11. UFC z Łysym na czele to zbyt szmaciarska pierwsza liga żeby odpłacić za zdrowie Cuba z zysku PPV jakie im zrobił.

  ACB bierze prospekty więc zapomnijcie.  Zostaje Bellator, tam prezes szanuje a Cub zarobi jeszcze sporo nie tracąc już tak dużo zdrowia. I może to i dobrze, lepsze to niż zostać na koniec warzywem bez grosza.

 12. No kurwa wszędzie to samo. Jebane korpo. W sumie to chodzi o powszechne tchórzostwo i kurewstwo – wszędzie kurwa, na każdym kroku.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.