Uważana za jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą zawodniczkę w MMA, Cris Cyborg znalazła chwilę by skomplementować sobotnia galę KSW 39 w Warszawie.

„Cyborg” która pozostaje w napiętych stosunkach ze swoim obecnym pracodawcą organizacją UFC, najpierw zapytała na Twitterze czy KSW organizuje walki zawodniczek w wadze do 145 funtów, by w kolejnej wiadomości przypomnieć, że widziała kiedyś galę KSW na żywo a sama impreza wygląda dziś na dużo większą:

24 KOMENTARZE

 1. Tak wogole to teraz sobie coś przypomniałem, nie wiem czy Cris się nie jebnęła i nie chodziło jej o to, że była kiedyś na gali…FENu a nie KSW ?

 2. A co teraz będzie jeżeli Krysia dowie się o Cohones? Będziemy w :gdzie:jak się skuma z Różalem i do nas wszystkich hejterów będą przyjeżdżać :kis:

 3. legenda mma :facepalm:

  Że nie legenda? Chyba jednak trochę kurwa tak.

  Tak wogole to teraz sobie coś przypomniałem, nie wiem czy Cris się nie jebnęła i nie chodziło jej o to, że była kiedyś na gali…FENu a nie KSW ?

  Tak

 4. To my mamy takie grube kobiety, które by mogły z nią walczyć?:DC: (bez urazy dziewczyny żartowałem)

  Badurek :DC:

 5. Jak nie ona i Asia to kto??

  legendą to może być jakiś ken shamrock albo royce gracie, zawodnicy, którzy byli prekursorami mma.

  o aktywnej zawodniczce ciężko powiedzieć, że jest legendą. żebyśmy się źle nie zrozumieli, cyborg i aśka to aktualnie chyba dwie najlepsze zawodniczki na świecie (asia na pewno), ale na nazywanie ich legendami to trochę za wcześnie.

 6. legendą to może być jakiś ken shamrock albo royce gracie, zawodnicy, którzy byli prekursorami mma.

  o aktywnej zawodniczce ciężko powiedzieć, że jest legendą. żebyśmy się źle nie zrozumieli, cyborg i aśka to aktualnie chyba dwie najlepsze zawodniczki na świecie (asia na pewno), ale na nazywanie ich legendami to trochę za wcześnie.

  O to mnie sie rozchodzi właśnie.z kobiecego mma to właśnie one są legendami i nie ma co zaklamywac rzeczywistosci.KOBIECEGO MMA!!!a nie zadne Roycy czy Keny.I o ile pozycja Asi ciagle rosnie tak pozycja Cris jest juz dawno ugruntowana.Mylisz prekursora z legendą,wbrew pozorom to nie jest to samo.

 7. Cyborg rozwiązuj kontrakt z Je ef si, i dawaj do kej se dabliu,  super fight z Kamilą Porczyk czeka :goldi::irish::mamed:

 8. Tak wogole to teraz sobie coś przypomniałem, nie wiem czy Cris się nie jebnęła i nie chodziło jej o to, że była kiedyś na gali…FENu a nie KSW ?

  😆 zgadza się FEN3

 9. w UFC przyszłość niepewna, więc wchodzi w dupę potencjalnym pracodawcom. Już widzę te szumne zapowiedzi – legendarna kobieta UFC, najsilniejsza fajterka na planecie Ziemia! Kontra… Dawid O-Z-D-O-B-A! Już w lipcu! Tylko w Ipla TV, KSW TV i u dobrych providerów kablowych!

 10. ^^ miej problemy z USADĄ

  ^^ traf przypadkiem na jakąś galę z Polski (chuj, że to gdzieś na Syberii)

  ^^ ogarnij, że KSW to faktycznie skrót od Kto Sterydów Więcej

  ^^ reakcja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.