Dana White ma inne plany, niż walka Racquel Pennington z Amandą Nunes, którą pierwotnie organizacja zamierzała zestawić na UFC 224 w Rio de Janeiro. Według prezydenta UFC jedyną walką, która ma teraz sens dla Brazylijki będzie pojedynek z mistrzynią kategorii wyżej, legendarną Cris Cyborg.

The Tap: Cyborg vs. Nunes?

Cristiane "Cyborg" Santos wants Amanda Nunes Leoa next, and Dana White seems intent on making it happen! #UFC222

Publiée par UFC on FOX sur Dimanche 4 mars 2018

Cyborg jest bestią. Walka, która ma sens to ona przeciwko Nunes. Taki pojedynek musi się wydarzyć. Nunes chce tego starcia, Cyborg chce tego starcia i ja też chcę to zobaczyć. Wierzę, iż fani mają podobne zdanie, dlatego zajmę się teraz organizacją tej walki.

Walka Nunes z Cyborg byłaby kolejnym super-pojedynkiem pomiędzy mistrzyniami dwóch dywizji wagowych. W lipcu będzie miało miejsce inne tego typu wydarzenie – Daniel Cormier zmierzy się ze Stipe Miociciem.

Co do do potencjalnej daty pojedynku pomiędzy Brazylijkami mówi się o lipcu. Cris po walce z Yaną Kunitskayą na UFC 222 stwierdziła, iż majowy termin gali w Rio jest dla niej zbyt wczesny.

 

16 KOMENTARZE

 1. Bojkotuje Cyborga po ostatnim starciu, freak godny największej organizacji w Europie. Gabi niszcząca babcie w Rizin to ten sam typ "sportu".

 2. Starcie straszne. Pewnie jeszcze wrzucą jako walkę wieczoru, czego kompletnie nie rozumiem. Robią na siłę te walki kobiet jako główne numerowanych gal, gdzie mogliby w to miejsce wsadzić 100 ciekawszych pojedynków. Poza tym chyba będą musieli tę galę nazwać UFC ileś tam: The Ugliest. Obie zaliczają się do top 10 najbrzydszych osób jakie chyba w życiu widziałem::clintdis::

 3. Czyli chcą wydymać Pennington.

  Przynajmniej będzie jakaś rywalizacja, a nie ogórzyca wychodzi obsrana, wiedząc co ją za chwile czeka i walczy desperacko po czym dostaje 130 tys. Przynajmniej widać, że się to opłaca.

  Po tej walce mogą zamykać piórkową. Wygra Cyborg – można uznać, że całe kobiece MMA wyczyszczone i nie ma wyzwań, wygra Nunes – będzie miał 2 pasy, ale dywizja jest tylko 1, wiec nie ma co bronić w piórkowej.

 4. Czyli chcą wydymać Pennington.

  Przynajmniej będzie jakaś rywalizacja, a nie ogórzyca wychodzi obsrana, wiedząc co ją za chwile czeka i walczy desperacko po czym dostaje 130 tys. Przynajmniej widać, że się to opłaca.

  Po tej walce mogą zamykać piórkową. Wygra Cyborg – można uznać, że całe kobiece MMA wyczyszczone i nie ma wyzwań, wygra Nunes – będzie miał 2 pasy, ale dywizja jest tylko 1, wiec nie ma co bronić w piórkowej.

  Czy ja wiem? Cyborg zwyczajnie nie sprzedała ostatniej gali, spójrz sobie na popularność filmików na yt. Ortega, Dern, Arlovski wzbudzili większe zainteresowanie:

  15k

  137 k

  64k

  31k

  Jej pojedynki z ogórzycami#nikogo i słusznie.

 5. A co jeśli . . .  Cyborg nasłała jakiegoś dobrego adwokata na Danke i resztę i za te chamskie teksty o niej (wszysycy wiemy jakie) dogadali się, że zamiast milionowych odszkodowań i utraty twarzy, będą jej organizować walki do wygrania i zarobienia tych piniendzy w ten sposób :tiphatb:

  :wow:

 6. A co jeśli . . .  Cyborg nasłała jakiegoś dobrego adwokata na Danke i resztę i za te chamskie teksty o niej (wszysycy wiemy jakie) dogadali się, że zamiast milionowych odszkodowań i utraty twarzy, będą jej organizować walki do wygrania i zarobienia tych piniendzy w ten sposób :tiphatb:

  :wow:

  ::really::

  A co do starcia to fajny pomysł, chuj z tą Pennington czy jak jej tam. Nunes by ją rozjechała a tu mamy przynajmniej starcie na samym szczycie,

 7. A co z holenderska królową obranej zbroi? Wyczyściła ją już czy coś innego jej się stało co mi umknęło?

 8. A co z holenderska królową obranej zbroi? Wyczyściła ją już czy coś innego jej się stało co mi umknęło?

  No jak to co. Zesrała się i już od razu jest lżejsza o 10 funtów 🙂

 9. Cyborg nie chce tego starcia ale pewnie banka podstawy ja przekona…

  Chce. Po wygranej na UFC 222 powiedziała w wywiadzie, że może się z nią napierdalać.

 10. Chce. Po wygranej na UFC 222 powiedziała w wywiadzie, że może się z nią napierdalać.

  A to chyba ze tak!

 11. Jestem za z przyjemnoscia obejrze takie starcie. Nie ma sie co dziwic ze UFC chce tej walki…pociagnie gale sprzeda PPV. I ponyslec ze Asia nie stracilaby pasa…kto wie jakiej walki z jej udzialem bysmy sie doczekali

 12. Jestem za z przyjemnoscia obejrze takie starcie. Nie ma sie co dziwic ze UFC chce tej walki…pociagnie gale sprzeda PPV. I ponyslec ze Asia nie stracilaby pasa…kto wie jakiej walki z jej udzialem bysmy sie doczekali

  Jakiej?

  Moim zdaniem tylko jednej. UFC ślepo pcha jedną zawodniczkę do walki o pas w kategorii muszej, więc całkiem możliwe, że wszystko przed nami.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.