Mistrzyni UFC w wadze piórkowej, Cris Justino wyraziła chęć stoczenia tzw. „super walki” z mistrzynią UFC w wadze koguciej, Amandą Nunes! Wcześniej „Cyborg” faworyzowała starcie z zawodniczką walcząca w swojej kategorii wagowej Megan Anderson, najwyraźniej zmieniła jednak zdanie:

Zgodziłam się walczyć z Amandą Nunes na gali UFC 226 która odbędzie się 7 lipca w Las Vegas w ramach weekendu #InternationalFightWeek. Teraz czekam, aż mój menadżer dogada szczegóły z UFC  tak żebyśmy mogli oficjalnie ogłosić walkę #CyborgVNunes

„Cyborg” (MMA 18-1) w ostatnim starciu pokonała przez jednogłośną decyzją byłą mistrzynię wagi koguciej Holly Holm. Po walce, wyzwanie rzuciła jej obecna mistrzyni tej dywizji Amanda Nunes jednak Cyborg nie była tym pomysłem zachwycona twierdząc, że woli zmierzyć się z ostatnią mistrzynią Invicta FC, Megan Anderson.

Trener Nunes był jednak przekonany, że dojdzie do tego starcia ponieważ jest ono dużo bardziej ciekawe dla fanów i wszystko wskazuje na to że miał rację.

Co ciekawe, Cris Cyborg i Megan Anderson wdały się w przepychanki słowne na Twitterze z których wynika, że Brazylijka została wprowadzona w błąd przez UFC i dlatego właśnie zmieniła zdanie co do walki z Nunes:

17 KOMENTARZE

 1. Trener Nunes był jednak przekonany, że dojdzie do tego starcia ponieważ jest ono dużo bardziej ciekawe dla fanów i wszystko wskazuje na to że miał rację. Te rewelacje nie umknęły oczywiście Anderson która wyraziła swoje niezadowolenie z sytuacji wdając się w przepychanki słowne z Cyborg na Twitterze:

  To Cyborg zaczepiła Megan, a ta jej dobrze odpowiedziała. Zresztą już gównoburza się rozpętała, bo Cyborg sugeruje, że Anderson planuje fikcyjne małżeństwo, aby zalegalizować swój pobyt. Myślę, że akurat w przypadku Megan to fikcyjne może być tylko z jej strony 😉

 2. To Cyborg zaczepiła Megan, a ta jej dobrze odpowiedziała. Zresztą już gównoburza się rozpętała, bo Cyborg sugeruje, że Anderson planuje fikcyjne małżeństwo, aby zalegalizować swój pobyt. Myślę, że akurat w przypadku Megan to fikcyjne może być tylko z jej strony 😉

  Opera mydlana 😀 Wydawało mi się że to Megan ja 1 zaczepiła ale widzę że masz rację.

 3. Opera mydlana 😀 Wydawało mi się że to Megan ja 1 zaczepiła

  No dlatego dobrze jej odpowiedziała, jak chce informacji to ma numer do UFC.

 4. Z tej okazji proponuję zaśpiewać piosnkę MysticBębena. Raz, dwa, trzy:

  "Tyle seksu na tych klipach…"

  ; D

 5. Jedyne słuszne starcie, jedna z nielicznie ciekawie zapowiadających się walk kobiet. Lubię walki Cyborgowej i mam nadzieję, że sprzątnie Nunes. Ktoś musi pomścić Rondę, już Holm odprawiła:redford:

 6. Nie lepiej wciągnąć ich do MĘSKIEJ kategori piórkowej i zrównać dozwolony poziom testosteronu do poziomu reszty mezczyzn ?

 7. Szczególnie, że tyle tych pretendentek :beczka:

  co racja to racja, cała ta kategoria to kpina i powinni ją skasować 😛

 8. Świetny ranking. Megan Anderson, która ma 0 walk w UFC i Evinger, która w swojej karierze stoczyła aż 1 walkę w piórkowej.  :DC:

  Co nie? Gigantyczna różnica.

  Jeszcze lepiej. Można to ubrać w słowa typu (zakładając, że ktoś wie że Krycha jest mistrzynią, bo pierwsza tabelka pusta): "TRZY RAZY WIĘCEJ ZAWODNICZEK W PEŁNYM (ekhm) RANKINGU". Albo jakoś tak ; )

 9. Wszyscy chcą być na dobrze obstawione karcie i najlepiej w LV. To niech wrzuca Cyborgowa z Nunes i MickyMousa z wężem to to będą mieli swoją dobra kartę.

 10. Wszyscy chcą być na dobrze obstawione karcie i najlepiej w LV. To niech wrzuca Cyborgowa z Nunes i MickyMousa z wężem to to będą mieli swoją dobra kartę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.