Cris Cyborg po rozstaniu z UFC wzbudza zainteresowanie wielu organizacji na całym świecie. Z pewnością jedną z nich jest PFL, w której wygrać można w turnieju 1 milion dolarów. Jedną z większych gwiazd organizacji jest Kayla Harrison, mistrzyni olimpijska w judo. W wywiadzie z TMZ Sports wypowiedziała się ona na temat potencjalnego angażu Brazylijki i ich bezpośredniego starcia.

Cześć Cris, słyszałam, że straciłaś pracę, ale jeśli jesteś zainteresowana to PFL ma dla Ciebie specjalne miejsce – drugie. Myślę, że pasowałaby do tej organizacji. Po pierwsze, walczymy w 155 funtach, nie w 145 więc nie zabijałaby się, aby zrobić wagę. Po drugie, nie ma zbyt wiele dziewczyn na świecie, które dadzą jej dobrą walkę. Pokonałabym Cris Cyborg jeśli przyszłaby do PFL. Żadna organizacja nie zaoferuje jej takiej przeciwniczki.

Harrison (5-0 MMA) wszystkie swoje zawodowe walki stoczyła w klatce organizacji PFL. Kayla to dwukrotna mistrzyni olimpijska w judo. 29-latka tylko jeden pojedynek w swojej karierze wygrała przez decyzję sędziowską – 4 z 5 rywalek kończyła przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.