Cris Cyborg wystąpi na gali Bellator 271, która odbędzie się 12 listopada w Seminole Hard Rock Hotel & Casino w Hollywood. Rywalką Brazylijki będzie Sinead Kavanagh. Będzie to główna walka wieczoru tej gali, a stawką będzie pas mistrzowski kategorii piórkowej organizacji, w którego posiadaniu jest oczywiście Cyborg. Zestawienie w rozmowie z Arielem Helwanim potwierdził prezydent Bellator MMA, Scott Coker.

Cyborg (24-2, 1 NC MMA) będzie chciała obronić swój tytuł mistrzowski Bellator MMA trzeci raz. W swojej ostatniej walce w klatce w maju 2021 roku pokonała byłą zawodniczkę UFC, Leslie Smith. 36-letnia Brazylijka po rozstaniu się z UFC postanowiła związać się z organizacją prowadzoną przez Scotta Cokera, gdzie walczyła już trzy razy – wszystkie pojedynki wygrywała przez skończenia przed czasem. Cyborg, która przez lata uznawana była za najlepszą zawodniczkę w MMA bez podziału na kategorie wagowe na swoim koncie ma 19 nokautów.

Kavanagh (7-4 MMA) wejdzie do klatki Bellator MMA po dwóch wygranych z rzędu. Reprezentantka SBG Ireland w ostatnim pojedynku pokonała Katharinę Lehner przez decyzję sędziowską. 4 z 7 wygranych w karierze zdobywała przez KO/TKO.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

KSW
Welterweight

5,445 komentarzy 20,917 polubień

Nie wiem jak oni skatowali photo shopa lub dobrali taką rywalkę, że na plakacie to Kryśka jest tą stosunkowo "ładniejszą" :zakręcony:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Dawca Organu
Dawca Organu

NoLife FC

30,136 komentarzy 101,916 polubień

Nie wiem jak oni skatowali photo shopa lub dobrali taką rywalkę, że na plakacie to Kryśka jest tą stosunkowo "ładniejszą" :zakręcony:

:brianvomit:

Odpowiedz polub

Avatar of Deleted
Deleted

UFC
Welterweight

9,433 komentarzy 6,806 polubień

Ale missmatch
:DC:

Odpowiedz polub

Avatar of majkelo89
majkelo89

UFC
Middleweight

13,014 komentarzy 47,582 polubień
Avatar of Eazy-E
Eazy-E

Jungle Fight
Welterweight

320 komentarzy 555 polubień

No No ale laseczki :tysoncoffe:
wyglad > sport :korwinlaugh:

Odpowiedz polub