Potwierdziły się informacje na temat debiutu w klatce Bellator MMA jednego z najbardziej utalentowanych zawodników MMA młodego pokolenia z Polski, Kamila Oniszczuka. 25-latek zmierzy się z Costello van Steenisem, 29 października na gali Bellator MMA w Mediolanie. Informację na temat tego starcia skomentował sam Oniszczuk w mediach społecznośćiowych.

Rozbiję waszego chłopaczka, Bellator Italia. Mój pierwszy krok w organizacji.

Oniszczuk (9-1 MMA) w przeszłości walczył w klatkach Babilon MMA czy ACA. W ostatnich 3 pojedynkach jego bilans wynosi 2-1. Ostatni raz fani mogli go zobaczyć na gali ACA 133 w grudniu 2021 roku, kiedy to znokautował Vladimira Fedina. 5 z 9 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.

Van Steenis (13-2 MMA) polskim fanom może być znany z występu na gali PLMMA 72 z marca 2017 roku, kiedy to wygrał przez dyskwalifikację z Marcinem Naruszczką. Później związał się z organizacją Bellator MMA, gdzie walczył 6 razy, a jego bilans walk wynosi 5-1. W ostatnim pojedynku pokonał brata Leona Edwardsa, Fabiana, przez decyzję sędziowską we wrześniu 2020 roku.