Sean O’Malley szanuje to, że Cory Sandhagen zaakceptował walkę z Umarem Nurmagomedovem, ale wierzy, że nie jest to dobra decyzja. O’Malley jest przekonany, że pod względem biznesowym, Sandhagen nie powinien akceptować starcia z niebezpiecznym Nurmagomedovem.

UFC ogłosiło oficjalnie emocjonujące zestawienie w kategorii koguciej pomiędzy Corym Sandhagenem a Umarem Nurmagomedovem. Ku zaskoczeniu wielu fanów, zajmujący 4. miejsce w rankingu dywizji do 61 kilogramów UFC, Sandhagen, zaakceptował walkę z niebezpiecznym numerem 11. tego zestawienia, kuzynem Khabiba Nurmagomedova, Umarem. Decyzję „Sandmana” ocenił inny czołowy koguci, Sean O’Malley, który wypowiedział się na ten temat w swoim podcaście.

Biznesowo? Nie jest to mądry ruch. To na pewno gangsterskie zachowanie, ale co mówi Chael Sonnen? Walczyć z najgorszymi za jak najwięcej pieniędzy. On robi wręcz przeciwnie. Walczy nie za wiele pieniędzy i mierzy się z jednym z najlepszych. W tym aspekcie, nie jest po prostu mądry, ale na pewno zachowuje się jak gangster. Myślę, że to odważne, żeby bić się z Umarem.

Walka Sandhagena z Nurmagomedovem będzie główną atrakcją gali UFC w Nashville, która odbędzie się 5 sierpnia. Dla kuzyna Khabiba, Umara, będzie to wielka okazja na wejście do absolutnej czołówki rankingu kategorii koguciej UFC, kiedy to „Sandman” będzie mógł zdobyć kolejną wygraną i nadal pracować nad swoją pozycją jako pretendenta w tej dywizji wagowej. Jeśli chodzi o O’Malleya, ten w następnej walce zmierzy się z mistrzem kategorii do 61 kilogramów UFC, Aljamainem Sterlingiem. Ich pojedynek odbędzie się 19 sierpnia na UFC 292 w Bostonie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Legacy FC
Featherweight

1,938 komentarzy 4,162 polubień

Bo to jest gosciu co sie nie pierdoli i jest pewny siebie. Takich Nam trzeba, a nie teczowych pudli...

Odpowiedz 14 polubień

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,005 komentarzy 23,628 polubień

Kalkulator pokroju Papugersa tego nie zrozumie, że jak nie masz forów i ochronki u Wujka Dany, to drogę na szczyt musisz sobie wyrąbać, bo nikt nie da ci pojechać na skróty :fjedzia:

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of DaszkiNaWymiarPl
DaszkiNaWymiarPl

Oplot Challenge
Welterweight

77 komentarzy 64 polubień

Bo to jest gosciu co sie nie pierdoli i jest pewny siebie. Takich Nam trzeba, a nie teczowych pudli...

Dokładnie tak nie pjrdoli sie w tańcu tylko walczy z najlepszymi, lubię jego styl :applause:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

33,188 komentarzy 113,343 polubień

Był czas pudlu żeby wyjść do Cory'ego to obsrales zbroje....

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Navio2.0
Navio2.0

ONE FC
Lightweight

2,395 komentarzy 2,777 polubień

A jak tam czuje podskórnie że Sandhagen wykolei brudasa :antonio:

Odpowiedz 2 polubień