Według doniesień dziennikarza portalu Canal Combate, pogromca Cieszyńskiego Księcia, Corey Anderson (10-4) został tym, który uratował jedną z najważniejszych walk gali UFC Fight Night 134 w Hamburgu. Amerykanin wskoczy do pojedynku z Gloverem Teixeirą (27-6) za kontuzjowanego Ilira Latifiego (14-5).

Dla pochodzącego z Rockton Overtime’a walka z Teixeirą będzie okazją do przedłużenia serii zwycięstw do dwóch z rzędu. Pierwszym krokiem na zwycięskiej ścieżce Amerykanina był Patrick Cummins (10-4), którego Anderson wypunktował na kwietniowej gali UFC Fight Night 128. Kwietniowa wiktoria przerwała passę dwóch porażek przez nokauty, które Amerykanin zanotował w ubiegłym roku.
Glover Teixeira (27-6) w ostatniej walce wygrał przez TKO w pierwszej rundzie z Mishą Cirkunovem (13-4), zmazując tym samym porażkę z Alexandrem Gustafssonem (18-4) w maju ubiegłego roku. Dla UFC stoczył już aż 14 walk, wygrywając przed czasem aż 8 z nich. 38-latek notowany jest obecnie na 3. miejscu w oficjalnym rankingu UFC w swojej dywizji wagowej.

8 KOMENTARZE

  1. Są chociaż jakieś plotki co do następnej walki Janka ?

    Kurwa raz sobie tak myślałem, że może by mu Yoela dali w półciężkiej lol bo prawdopodobnie tam przechodzi. Wiem trochę odleciałem 😆

  2. Są chociaż jakieś plotki co do następnej walki Janka ?

    Kurwa raz sobie tak myślałem, że może by mu Yoela dali w półciężkiej lol bo prawdopodobnie tam przechodzi. Wiem trochę odleciałem 😆

    Janek by go rozjebał.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.