Conor McGregor zorganizował sobie niezłe wsparcie przed walką z Floydem Mayweatherem Jr.

Irlandczyk opublikował dzisiaj zdjęcie, na którym widać jak sparuje z doświadczonym bokserem, Pauliem MalignaggimMagic Man może pochwalić się rekordem 36-8 na zawodowych ringach. W przeszłości mierzył on się z takimi rywalami jak Adrien Broner, Zab Judah, Shaw Porter czy Danny Garcia.

Paulie posiada ogromną wiedzę na temat boksu, dlatego też po zakończeniu kariery zajął się pracą analityka dla Showtime.

Walka McGregora z Mayweatherem odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas.

5 KOMENTARZE

  1. On czasem nie prowadził studia razem z Shaubem podczas objazdowego cyrku w zeszłym tygodniu?

  2. Jak Conor będzie trzymał gardę jak na tym zdjęciu, to Floyd będzie miał z górki 😛

  3. Jak Mcgregor będzie robił w walce tak jak na zdjęciu to obudzi się ze wstrząsem mózgu.

  4. W piątek Irlandczyk opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze sparingu, na którym widać, jak prowokuje przeciwnika, trzymając ręce za plecami. 36-letni Malignaggi powiedział, że ta fotografia dobrze oddaje atmosferę sparingu.- Od razu było dużo trash talku i dużo prawdziwej walki. Fajna zabawa. Niewielu ludzi potrafi mi dorównać pod względem trash talku, ale Conora bez wątpienia na to stać. To sprawiło, że dobrze się bawiliśmy – oznajmił.Werbalne umiejętności McGregora nie są oczywiście tajemnicą. A jak jest z tymi pięściarskimi?- Niedopowiedzeniem byłoby stwierdzenie, że zawodnik MMA walczy w ringu bokserskim w sposób nietypowy. On ma swój własny styl i swoje zagrywki. Nie jest tak, jak ludzie myślą – ma przygotowaną strategię. Wie, co chce zrobić i ma na to sposób. W tym szaleństwie jest metoda. Widać, że dużo myśli w ringu – powiedział Malignaggi.Pierwsza sesja sparingowa Irlandczyka i Amerykanina miała trwać sześć rund, ale została wydłużona do ośmiu. Malignaggi szczegółów nie ujawnia, ale zwraca uwagę na siłę mistrza UFC.- Bez wątpienia ma czym uderzyć, nie można mu odebrać mocy w lewej ręce. W boksie, zwłaszcza w walce z kimś takim jak Mayweather, trzeba mieć jednak też różne inne bronie. I myślę, że właśnie nad tym Conor pracuje – stwierdził.źródlo: bokser.org

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.