Do ciekawego spotkania doszło podczas wizyty Mike’a Tysona w Dublinie, w Irlandii. Conor McGregor spotkał się z emerytowanym, nieustraszonym bokserem wspólnie relaksując sięIron Mikiem przy jego nowym produkcie, szczepie marihuany, KO Kush oraz Cherry Pick Kush.

View this post on Instagram

Some giggle off that Cherry Pick Kush 😂

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

View this post on Instagram

I went to see Mike Tyson last night in the Helix, Dublin, Ireland. I love and respect Mike Tyson. And I love the Helix. I won my first World Title here, and also my second. It was good to meet you Mike. You spoke some things about me in the past which I did not like and I was happy to speak to you face to face, put it to bed and have some fun. You are in good spirits and I was happy to see this! I will always have the height of respect for you! Some decisions you have made around your finances I do not agree with. As a fighter you must fight here. The most. And this is a fight that never ends. It is even a fight that we pass on to our next in line. Our blood line. Make sure you stay switched on with those around you at all times. You have good people around you now, I can tell. But stay switched on. Your Marijuana strain that you grow on your own ranch “KO Kush” is really nice. It was an honour to taste it and I wish you and your team all the best with this endeavor. Just remember, if someone tries to rip you. Rip their nose off their face. You are a fighting icon and deserve endless love and respect! And from me, you will always have it! Don’t let anyone take anything from you. You owe nobody nothing. It is you who is owed. Always remember that. I love you Mike! Iron Mike Tyson! Here is an iconic photograph as a gift from me to you, from head photographer at @mcgregorproductions , @ginger_beard_photos

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

42 KOMENTARZE

 1. Piękny wpis o Legendzie!

  Tak trzymaj krulu!

  :heart::heart::heart:

  Jak z Whiskey i dżojem w dłoniach ma wygrać z Khabibem, lol. Będzie ciężko. :DC:

 2. Rudy na tym zdięciu już ostro spizgany, spójrzcie na jego oczy.

  Swoja drogą, nie chcę być znowu złym prorokiem(dla co niektórych) ale wróże McGregorowi nieudany powrót po ostatniej porażce.

 3. Nate i Nick to by ich obu przepalili. Mówi się w kuluarach , że to totalne gówno , które nie może się równać z towarem ze Stockton.

 4. lobov ponoc tak sie nastukal ze conor musial dzwonic po medykow

  Lobovowi odjebało od oparów i zaczął wychodzić z ciała.

 5. Zielarstwo to jak GOAT wśród dotychczasowych wynalazków.

  Oczywiście znając umiar ,bo to takie dobro, że się go nie nadużywa, a delektuje nim, jest jak dr Quinn dla dr Wezuła z naszyvj Wilkowyj kochanych!

 6. Podobnie zaczęli, podobnie skończą :hi:

  Jeżeli Conor za kilkanaście lat byłby taką ikoną jak Tyson, to raczej ani on, ani jego fani nie czuliby się zawiedzeni 🙂

 7. Jeżeli Conor za kilkanaście lat byłby taką ikoną jak Tyson, to raczej ani on, ani jego fani nie czuliby się zawiedzeni 🙂

  Chodzi o to że zostanie bankrutem.

 8. Chodzi o to że zostanie bankrutem.

  tyson  nie jest bankrutem przynajmniej teraz nawet ma typa co otwiera mu drzwi lol ostatnio zakupił 40 hektarów żeby hodować luz maryje palona:fly:

 9. tyson  nie jest bankrutem przynajmniej teraz nawet ma typa co otwiera mu drzwi lol ostatnio zakupił 40 hektarów żeby hodować luz maryje palona:fly:

  Ale był. I podejrzewam, że nadal może być na minusie mimo poziomu życia.

 10. Ale był. I podejrzewam, że nadal może być na minusie mimo poziomu życia.

  Tyson sobie radzi, każdy z tych wielkich bokserów miał problemy z utrzymaniem poziomu życia po zakończeniu kariery, a takiego Tysona jeszcze przekręcili "przyjaciele".

  Evander też był w kłopotach finansowych, Bowe to upadek. Z ich wszystkich to chyba Gołota najrozsądniej gospodarował kasą :))

 11. Tyson sobie radzi, każdy z tych wielkich bokserów miał problemy z utrzymaniem poziomu życia po zakończeniu kariery, a takiego Tysona jeszcze przekręcili "przyjaciele".

  Evander też był w kłopotach finansowych, Bowe to upadek. Z ich wszystkich to chyba Gołota najrozsądniej gospodarował kasą :))

  tylko ze golota to psi chuj przy nich zarabiał

 12. tylko ze golota to psi chuj przy nich zarabiał

  psi chuj czy nie, jak masz 100 $ na koncie, to lepiej niż mieć kilka milionów długu 😆 I gołota wcale tak mało nie zarabiał jak na tamte czasy, ale oczywiście mało w porównaniu z Tysonem czy Evanderem.

 13. Tyson sobie radzi, każdy z tych wielkich bokserów miał problemy z utrzymaniem poziomu życia po zakończeniu kariery, a takiego Tysona jeszcze przekręcili "przyjaciele".

  Evander też był w kłopotach finansowych, Bowe to upadek. Z ich wszystkich to chyba Gołota najrozsądniej gospodarował kasą :))

  Gołota miał szczęście, że trafił na Mariolę.

 14. Tyson sobie radzi, każdy z tych wielkich bokserów miał problemy z utrzymaniem poziomu życia po zakończeniu kariery, a takiego Tysona jeszcze przekręcili "przyjaciele".

  Poza przyjaciółmi którzy go przekręcili warto dodać, że Tyson był przekonany, że nie dożyje czterdziestki i miał wyjebane na podatki a przy tych sumach które otrzymywał za walki to troszke się tego nazbierało.

 15. Pierdolicie, Diaz pali non stop i ma zajebiste cardio, to moze I Conorowi sie teraz poprawi :mamed:

  Ale Diaz był 3 razy większy!!!

 16. nic, przecież nie walczy jakoś zaraz.

  No ale na roztrenowaniu też nie można jarać ani brać sterydów.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.