Jak widać, Lorenzo Fertitta nadal jest ważną postacią w świecie mieszanych sztuk walki. Największa gwiazda MMA, Conor McGregor, podczas swojego pobytu w Las Vegas spotkał się z byłym właścicielem UFC. W krótkim poście na Instagramie Irlandczyk stwierdził, że dorastał w tym biznesie właśnie pod skrzydłami Lorenzo oraz jego brata.

Zaczynałem tu gdy panował reżim braci Fertitta. Nikt w historii sztuk walki nie osiągnął takiego sukcesu tak szybko jak ja. Teraz, w wieku 28 lat, jestem skupiony jedynie na byciu najlepiej opłacanym zawodnikiem oraz sportowcem ogółem. Zrozumcie i szanujcie to, czego jesteście świadkami ponieważ nikt nie może już tego powstrzymać.

McGregor odnosi się oczywiście do potencjalnej walki z Floydem Mayweatherem Jr., o której mówi się od dawna. Spotkanie z Lorenzo może oznaczać jedynie chęć współpracy Irlandczyka z jednym z najbardziej wpływowych biznesmanów w Las Vegas. Z pewnością pomoc ze strony braci Fertitta pomogłaby w organizacji takiego pojedynku.

5 KOMENTARZE

  1. Rozumiem ubrać koszule SLIM FIT, żeby nie wisiała na Tobie jak worek, bo sam  lubie takie, gdyż jestem szczupły. Ale to jest faktycznie przesada, aż szukam gdzie jest zamek od niej gdzieś zboku 😀 😀 😀

  2. szkoda, że prawdopodobnie nie zobaczymy już notoriousa w tej dekadzie w ufc.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.