oraz drugi materiał przybliżający postać Conora McGregora.

7 KOMENTARZE

 1. W ogóle kurwa nie pojmuję rozumowania UFC, faworyzują McGregora, który nie wygrał z nikim ze ścisłej top 5 w featherweight, po wygranej z Siverem (#10 w rankingu) ma dostać walkę o pas z Jose Aldo… no kurwa.
  W UFC chciałbym oglądać sportową rywalizację najlepszych fighterów, show mam w KSW.
  Sorry, prawie zapomniałem, przecież król McGregor pokonał Kornika (a przecież fighterzy z ksw tacy chujowi), który go mało co nie udusił w 1 rundzie.

 2. Wie ktoś dlaczego wszystkie tatuaże McGregora są wymazane w drugim filmiku?

 3. Komentarz z MMARocks

  W ogóle kurwa nie pojmuję rozumowania UFC, faworyzują McGregora, który nie wygrał z nikim ze ścisłej top 5 w featherweight, po wygranej z Siverem (#10 w rankingu) ma dostać walkę o pas z Jose Aldo… no kurwa.

  To dlatego że po 4 walkach w UFC jest popularniejszy niż ten drugi McGregor po 20 latach grania w filmach:D Walczy zajebiście efektownie i efektywnie, a to równie ważny sportowo co marketingowo aspekt. Daje dużo UFC i dużo od nich dostaje. UFC to nie fundacja charytatywna. Nie wygra tytułu to trudno i tak ludzie będą go chcieli oglądać. Nie walczył z żadnym dobrym zapaśnikiem blablabla Był taki jeden "świetny" zapaśnik co dostał TSa po jednej wygranej i co z tego jak jest jednym z z najbardziej ekscytujących fajterów w historii:cool:

 4. rudzielec za dużo gada czym zwrraca na siebie uwagę. UFC nie zgladzi swojej kury znoszącej złote jaja. Będą mu starannie dobierać przeciwnika stylistycznie pod niego jak dlugo będzie się dalo.

 5. Co wy tu pierdzielicie ,ze „McGregor, który nie wygrał z nikim ze ścisłej top 5 ” No i uj z tego! wole oglądać tego Irlandczyka niż tego super muła który na szczęście oddał pas po walce z Hendriksem.

 6. Lipa to to że dostał Sivera, który zebralby baty od każdego z wcześniejszych przeciwników Irola, no może poza Marcusem, ale łatewa i tak zlalby dosyć pewnie każdego poza top 4 czyli Aldo, Edgar, Czad i Cub, z którymi jeszcze nie zagra na równi

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.