fot. Justin Lane / EPA

Trybunał Karny Hrabstwa King przesłuchał dziś Conora McGregora w sprawie incydentu, do którego doszło dziś w nocy. Mistrz wagi lekkiej UFC zdemolował autokar, w którym znajdowało się wielu zawodniczek nadchodzącej gali UFC 223 wraz z grupą innych mężczyzn. Ustalono, że „The Notorious” opuści areszt po opłaceniu kaucji, której wysokość wynosi 50 tysięcy dolarów. Kolejne przesłuchanie w jego sprawie odbędzie się 14 czerwca.

W przesłuchaniu brał udział także klubowy kolega Irlandczyka, Cian Cowley, za którego należy zapłacić 25 tysięcy dolarów kaucji. Mężczyznom nie odebrano dokumentów,  dlatego swobodnie mogą podróżować i wrócić do Irlandii.

O wysokości kary nałożonej na McGregora informowali na swoich profilach na Twitterze zagraniczni dziennikarze.

Jak na swoim Twitterze informuje będący w centrum akcji Ariel Helwani, potrzebna do zwolnienia z aresztu McGregora kwota została wpłacona. Na swoje barki wziął to Dillon Danis.

Portal MMAFighting.com udostępnił na swoim profilu na Instagramie krótkie wideo z wyprowadzenia z Trybunału Karnego Conora McGregora. Mistrz UFC opuszczał budynek w towarzystwie sporej grupy służb porządkowych.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.