Komisja Sportowa w stanie Nevada ustaliła termin przesłuchania zawodników UFC, Khabiba Nurmagomedova, Conora McGregora oraz Jona Jonesa. Ich spotkanie z NSAC odbędzie się w ten wtorek, 29 stycznia.

Nurmagomedov oraz McGregor będą musieli stawić się osobiście przed Komisją. Co ciekawe, MMAjunkie ustaliło, iż Khabib nie ma takiego zamiaru. Przypomnijmy – zawodnicy wdali się w bójkę po walce na UFC 229. Uczestniczyły w niej również osoby z narożników Rosjanina oraz Irlandczyka.

Uczestnicy prawdopodobnie będą zmuszeni zapłacić grzywnę oraz zostaną zawieszeni. Komisja nadal nie oddała 1 miliona dolarów z wypłaty Khabiba Nurmagomedova, którą zamroziła po bójce.

Jon Jones również w ten sam dzień stawi się przed NSAC. Jego sprawa dotyczyć będzie znalezionego w organizmie metabolitu turinabolu, który wykazała próbka pobrana 9 grudnia. Komisja nie była w stanie odpowiednio zająć się sprawą Jonesa, dlatego też gala przeniesiona została do Kalifornii, gdzie Jon otrzymał licencję. W oświadczeniu Komisji stwierdzono, że spotkanie będzie miało na celu m.in. przeprowadzenie dyskusji na temat testów z przeszłości Jona..

10 KOMENTARZE

 1. Nurmagomedov oraz McGregor będą musieli stawić się osobiście przed Komisją. Co ciekawe, MMAjunkie ustaliło, iż Khabib nie ma takiego zamiaru.

  Jak ten młot nie przyjdzie na komisję, to dawać Fergusona o pas z kimkolwiek.

 2. Ja tez zadałem sobie to pytanie…po co Jonesa?..ale z drugiej strony tez nie wiem po co Rudego…jednak gośc mimo że najbardziej wkurwiający typ w historii MMA to jednak tutaj nic nie zawinił.

 3. Ja tez zadałem sobie to pytanie…po co Jonesa?..ale z drugiej strony tez nie wiem po co Rudego…jednak gośc mimo że najbardziej wkurwiający typ w historii MMA to jednak tutaj nic nie zawinił.

  Rudy pobił narożnik Khabiba, tak szczerze mówiąc, przynajmniej dwóch tego trzeciego co z tyłu zaatakował jak dziwka to nie liczmy.

 4. Rudy pobił narożnik Khabiba, tak szczerze mówiąc, przynajmniej dwóch tego trzeciego co z tyłu zaatakował jak dziwka to nie liczmy.

  Pobił 😀 jednemu walnął czysto strzała i na klatce jak siedział smyrnął innego.

 5. Pobił 😀 jednemu walnął czysto strzała i na klatce jak siedział smyrnął innego.

  Zrobił więcej koleżkom Khebabiba niż Khabib Dildo Bagginsowi.

 6. Zrobił więcej koleżkom Khebabiba niż Khabib Dildo Bagginsowi.

  Sami tam po niego wskoczyli i z groźnymi minami zmierzali w jego stronę.

 7. Kebab z rudym to zrozumiałe…

  Ale po co Jonesa ciągną, to nie rozumiem.

  Bo trzeba ojebać makowca z naczelnikiem. Proste.

 8. Zrobił więcej koleżkom Khebabiba niż Khabib Dildo Bagginsowi.

  Lewego temu typowi co aż zatańczył to ładnie przyłożył. Najlepszy jego cios z całej walki 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.