Komisja Sportowa w stanie Nevada ustaliła termin przesłuchania zawodników UFC, Khabiba Nurmagomedova, Conora McGregora oraz Jona Jonesa. Ich spotkanie z NSAC odbędzie się w ten wtorek, 29 stycznia.

Nurmagomedov oraz McGregor będą musieli stawić się osobiście przed Komisją. Co ciekawe, MMAjunkie ustaliło, iż Khabib nie ma takiego zamiaru. Przypomnijmy – zawodnicy wdali się w bójkę po walce na UFC 229. Uczestniczyły w niej również osoby z narożników Rosjanina oraz Irlandczyka.

Uczestnicy prawdopodobnie będą zmuszeni zapłacić grzywnę oraz zostaną zawieszeni. Komisja nadal nie oddała 1 miliona dolarów z wypłaty Khabiba Nurmagomedova, którą zamroziła po bójce.

Jon Jones również w ten sam dzień stawi się przed NSAC. Jego sprawa dotyczyć będzie znalezionego w organizmie metabolitu turinabolu, który wykazała próbka pobrana 9 grudnia. Komisja nie była w stanie odpowiednio zająć się sprawą Jonesa, dlatego też gala przeniesiona została do Kalifornii, gdzie Jon otrzymał licencję. W oświadczeniu Komisji stwierdzono, że spotkanie będzie miało na celu m.in. przeprowadzenie dyskusji na temat testów z przeszłości Jona..

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.