Conor McGregor w przeszłości występował w różnych kategoriach wagowych i nadal nie jest pewien gdzie zamierza kontynuować swoje walki w oktagonie UFC.

Były podwójny mistrz największej organizacji MMA na świecie walczył w kategorii piórkowej, lekkiej i półśredniej. W piórkowej i lekkiej udało mu się zdobyć pasy mistrzowskie UFC, a w półśredniej wygrywał z Donaldem Cerrone i Natem Diazem. Na swoim profilu na Twitterze Irlandczyk głośno zastanawiał się nad swoimi występami w klatce „Ultimate Fighting Championship”.

Najlepiej czułem się w kategorii półśredniej.

Najlepszy rekord/seria walk – kategoria półśrednia.

Najlepszy występ – kategoria lekka.

Co mi to mówi?

Nie wiem, ale to kocham, hahahaha.

W ostatniej walce McGregor (22-5 MMA) przegrał z Dustinem Poirierem na UFC 257 na „Fight Island”. Był to jego powrót do oktagonu po wygranej z Donaldem Cerrone. Irlandczyk nie był zbyt aktywny w klatce największej organizacji MMA na świecie w ostatnich latach – po walce z Eddiem Alvarezem w listopadzie 2016 roku walczył on w oktagonie tylko 3 razy. 20 z 22 wygranych w swojej karierze „The Notorious One” wygrywał kończąc swoich rywali przed czasem. Teraz mówi się, że trzeci raz zawalczy on z Dustinem Poirierem, lecz zestawienie nie zostało oficjalnie potwierdzone.

1 KOMENTARZ

  1. „Najlepszy rekord/seria walk – kategoria półśrednia.” – 145/ piórkowa nie półśrednia 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.