Javier Mendez, który na co dzień do walk przygotowuje m.in. Daniela Cormiera, Caina Velasqueza czy Khabiba Nurmagomedova, nadal wierzy w umiejętności byłego rywala Rosjanina, Conora McGregora. Zapytany przez MMA News o potencjalnych rywali dla Khabiba, ten stworzył swój własny ranking niebezpiecznych przeciwników.

Rozmawiając o czterech potencjalnych rywalach dla Khabiba, mogę Wam dać swoją ocenę, od najmniej do najbardziej groźnego. Zacząłbym od Maxa Hollowaya – ma dobry boks, ale nie ma siły na kategorię lekką. Następny jest Dustin Poirier – jest wytrzymały i wszechstronny. Tony Ferguson byłby na drugim miejscu – niebezpieczne łokcie. Ostatecznie, numerem jeden dla mnie nadal jest Conor McGregor. Jego boks to coś specjalnego, ma tam szansę wygranej.

Przypomnijmy, Khabib zmierzył się już z Conorem na UFC 229, kiedy to poddał Irlandczyka w 4. rundzie pojedynku. Nurmagomedov nie bał się wymian w stójce z McGregorem, którego posłał na deski mocnym ciosem. Sporo mówiło się o rewanżu obu panów, lecz teraz Rosjanin zmierzy się z Dustinem Poirierem, prawdopodobnie na gali w Abu Dhabi. Nie wiadomo kiedy Conor wróci do oktagonu UFC.

13 KOMENTARZE

 1. SPOILER

  To nadal Conor jest największym zagrożeniem dla Khabiba

  na Twitterze na pewno.

  Na Twitterze też ostatnio same KO zbiera.

 2. :burnit::burnit::burnit::burnit::burnit::burnit::burnit::burnit::burnit::burnit::burnit::burnit::burnit::burnit::burnit::burnit:

  Żebranie o kolejna wypłatę, tym razem, w wykonaniu trenera, bo przecież świątobliwy książę dagestański się nie zniży.

 3. Po tym co Conor pokazał w ostatniej walce, dałbym go w tym rankingu za Maxem. Jedyna osoba która jest w stanie pokonać Khabiba na ten moment to Tony.

 4. Javier dostaje lepszą kasę, jeśli ppv się lepiej sprzeda?

  Bo jaka inna by była przyczyna?

  Conor jest mega groźny, ale tylko w jednej płaszczyźnie.

  Tony by był wyzwaniem i Poirer, który jest ostatnio mega poukładany.

 5. Spokojnie Panowie i Panie. Trener dobrze wie o co chodzi. Co jak co ale on lepiej wie od nas wszystkich ile $$$ za ostatnią walkę z rudym dostał on i jego podopieczny. także proponuje chillout. Wszyscy wiem Javier że tak nie myślisz, ale tak mówisz bo chcesz grubą pengę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.