Conor McGregor nadal odpoczywa po ostatniej walce na UFC 205 oczekując przyjścia na świat swojego syna. Gdy The Notorious robi sobie przerwę od MMA, organizacja już w tę sobotę na UFC 209 rozda drugi pas kategorii lekkiej – tymczasowym mistrzem zostane Khabib Nurmagomedov lub Tony Ferguson. Trener Irlandczyka, John Kavanagh, w wywiadzie dla Submission Radio wypowiedział się na temat potencjalnej walki z wygranym tego starcia.

Mówiłem to przed walką z Natem, interesują nas różne zestawienia. Teraz największym wyzwaniem będzie pojedynek z wygranym starcia Khabiba i Tony’ego. Myślę, że Rosjanin zwycięży w sobotę i jestem podekscytowany potencjalną walką z kimś z jego stylem. Z pewnością jego kolejnym przeciwnikiem w oktagonie będzie wygrany sobotniego starcia.

Nie wyobrażam sobie żeby Conor nie wystąpił już w MMA. Nawet jeśli walka z Mayweatherem dojdzie do skutku to i tak jego miłość do mieszanych sztuk walki nie pozwoli mu odpuścić. On naprawdę kocha to co robi.

Co ciekawe, prezydent UFC Dana White w wywiadzie dla TSN wyznał, że nawet nie próbowali oni zestawiać McGregora z powracającym do oktagonu St. Pierrem, co sugerowało wielu dziennikarzy.

23 KOMENTARZE

 1. Co ciekawe, prezydent UFC Dana White w wywiadzie dla TSN wyznał, że nawet nie próbowali oni zestawiać McGregora z powracającym do oktagonu St. Pierrem, co sugerowało wielu dziennikarzy.

  fchuj ciekawe, co ten klamca sobie tam pierdoli

 2. Myślę, że Rosjanin zwycięży w sobotę i jestem podekscytowany potencjalną walką z kimś z jego stylem.

  Jesteście podekscytowani, bo byłby to łatwiejszy przeciwnik. No ale niestety będzie to Ferguson i pas pojedzie do Ameryki.

 3. Wez ty juz spierdalaj pan, wasze kurwa metamorfozy ufc przynosza zgnile owoce.

  No tak to wszystko jego wina. To już sie robi nudne, że wszyscy najeżdżają na Conora. A to on jest matchmakerem? Poza tym to właśnie właścicieli UFC interesuje hajs, a nie nudne drabinki. Nie zauważyłeś tego?

 4. Przecież Conorowi zwieracz puści jak Tony założy mu swój D'arce choke

  Kebab go rzuci na glebę i zbije jak piesa:smile:

 5. Przecież Conorowi zwieracz puści jak Tony założy mu swój D'arce choke

  Ta na pewno. Chyba płaszcz po wyjściu z bentleya

 6. fchuj ciekawe, co ten klamca sobie tam pierdoli

  od razu to samo pomyślałem, łysy kłamliwy szczur, od początku to planował

 7. Ta na pewno. Chyba płaszcz po wyjściu z bentleya

  W klatce Bentley i płaszcz nie będzie miał znaczenia 😆

 8. Conor nie zawalczy już w ufc nie wiem po co te newsy. Dodali byscie temat o tym jak Artem opowiada, ze zabije swansona.

 9. Conor nie zawalczy już w ufc nie wiem po co te newsy. Dodali byscie temat o tym jak Artem opowiada, ze zabije swansona.

  Dokładnie era Conora już się kończy. Idzie nowe. I nazywa się to Artem Lobov 😆

 10. Conor nie zawalczy już w ufc nie wiem po co te newsy. Dodali byscie temat o tym jak Artem opowiada, ze zabije swansona.

  Przecież on go najebie jak młodego szczawia. Ale będzie szok i niedowierzanie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.