Wczoraj Conor McGregor wreszcie usłyszał ostateczny werdykt sądu w sprawie ataku na autobus. Irlandczyk będzie mógł wrócić do rywalizacji w oktagonie UFC niemalże natychmiastowo, co sprawiło, że na nowo zaczęło się mówić o jego kolejnej walce. Trener zawodnika Owen Roddy w wywiadzie dla MMAFighting.com opowiedział o aktualnej sytuacji podopiecznego.

Myśleliśmy, że się tak stanie. To naprawdę dobre uczucie, że możemy wreszcie wrócić do tego co kochamy robić.

Conor nie może doczekać się powrotu do oktagonu. Naprawdę chce już mieć określoną datę kolejnego starcia, ma ogromny głód walki. Teraz, gdy wszystko się już wyjaśniło, jego powrót jest niemalże pewny.

Zapytany o potencjalną walkę z Khabibem Nurmagomedovem trener jasno dał znać, że te starcie prawdopodobnie odbędzie się jeszcze w 2018 roku.

Tak powinno się stać. Jestem pewien, że teraz będzie czas na negocjacje. Fajnie byłoby zobaczyć ten pojedynek jeszcze w tym roku. Khabib to dobry rywal na powrót. Conor trenuje bardzo ciężko od długiego czasu. Rozwija się w zapasach, w bjj – naprawdę podobają mu się te przygotowania. Dogada się z UFC i wróci gotowy do walki.

3 KOMENTARZE

  1. My też czekamy…aż wreszcie łaskawie stanie do walki z Khabibem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.