Jeden z trenerów Conora McGregora, Owen Roddy, w rozmowie z Eurobash opowiedział o swoich przemyśleniach na temat przyszłości Irlandczyka. Roddy przyznał, że najchętniej zobaczyłby teraz walkę McGregora z Donaldem Cerrone.

Pojedynek z Cerrone wygląda naprawdę dobrze. Fani pragną tej walki. Cerrone zawsze szuka otwartych wymian, a Conor będzie chciał go znokautować. Przepychanki słowne nie będą tym razem tak ostre. Myślę, że będzie zabawnie. Obaj poszliby na całość i daliby kibicom emocjonujące widowisko. To starcie byłoby naprawdę ekscytujące.

Obaj już się bezpośrednio zaangażowali. Conor powiedział, że zawalczyłby z Donaldem, a Donald powiedział, że zawalczyłby z Conorem. Myślę, że ta walka może się wydarzyć. Oczywiście nie mogę tego potwierdzić na sto procent, ale fanom spodobałby się taki pojedynek. Świetne starcie, ludzie chcą to zobaczyć. Chcą obejrzeć jak obaj stoją w oktagonie i wymieniają ciosy.

Conor jest wielką gwiazdą. Mógłby równie dobrze zmienić zdanie, powiedzieć „nie, wolę walczyć z Khabibem Nurmagomedovem” i pewnie dostałby tę walkę, po prostu bo może. Jednak po porażce trzeba czasami zmierzyć się z kimś innym. Nie wiem co będzie dalej z Conorem, może wydarzyć się wszystko, ale walka z Cerrone brzmi bardzo dobrze. Cieszyłbym się z tego zestawienia, pewnie jak wszyscy.

Conor McGregor poznał już wymiar kary od komisji stanowej w Nevadzie za bójkę po UFC 229. Irlandczyk będzie mógł wrócić do oktagonu najwcześniej 6 kwietnia. Były mistrz podziękował NSAC za sprawiedliwe potraktowanie i przyznał, że „nie może doczekać się kolejnej walki”.

Legalny bukmacher TOTALbet wystawił już kursy na potencjalną walkę McGregora z Cerrone.

10 KOMENTARZE

 1. Trener McGregora chce, żeby Conor zawalczył z Donaldem Cerrone

  Przebywający na banicji, a pragnący ponownie zakosztować strumienia $, dotychczasowy trener Knura – oferuje ponownie swe usługi… dotychczasowemu pracodawcy, z którym stracił kontakt, po poniżającej porażce w ostatniej walce i następującemu po niej eskalacji, cugu narkotyczno-alkoholowego – swojego podopiecznego.

  Jeszcze lepsza wiadomość dla fanów jest taka, że Komisja  Sportowa Stanu Nevada, wyraża zgodę na jakąkolwiek formę przyszłych występów Knura… patrz film https://www.filmweb.pl/Kasyno


 2. Cowboy to jest zawodnik , który może przegrać z każdym i wygrać z każdym . . .

  Bez przesady, ale trochę prawdy w tym jest

 3. Sportowo zajebiste starcie, ale pod względem biznesowym to Conor nie będzie miał dużego pola do sprzedaży walki bo nie wyobrażam, żeby jeździł po Donku jak po Kebabie.

  Tak czy inaczej, obejrzałbym.

 4. Sportowo zajebiste starcie, ale pod względem biznesowym to Conor nie będzie miał dużego pola do sprzedaży walki bo nie wyobrażam, żeby jeździł po Donku jak po Kebabie.

  Tak czy inaczej, obejrzałbym.

  Kowboj esencja amerykańskiej zaściankowości. Coś wymyśli, żeby wzburzyć Jankesów.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.