„Klątwa Drake’a” wciąż trwa. Zła seria została podtrzymana po tym, jak Anthony Joshua opublikował w marcu wspólne zdjęcie z Aubreyem Grahamem, podpisując je krótko – „pojedynek, którym przerwiemy klątwę”. Pech związany ze wspólnymi zdjęciami sportowców z popularnym raperem nie został więc przerwany, gdyż „AJ” w sobotę sensacyjnie przegrał z Andym Ruizem Juniorem, tracąc tym samym wszystkie tytuły mistrzowskie.

Do całej sprawy odniósł się John Kavanagh, główny trener Conora McGregora, który krótko skomentował „klątwę”.

„Jeśli Drake kiedykolwiek będzie chciał odwiedzić mój klub, dostanie kopniaka”

Fani od razu przypomnieli sytuacje z poprzednich pojedynków McGregora, kiedy to wspierał go Drake. Między innymi przed starciem z Floydem Mayweatherem Juniorem:

Ale również przed walką z Khabibem Nurmagomedovem, kiedy to znany raper towarzyszył „Notoriousowi” podczas ważenia, wychodząc z flagą Irlandii:

Pech związany z robieniem wspólnych zdjęć z Drake’iem stał się już popularnym w internecie tematem do żartów z popularnego rapera. 32-latek przykładowo robił zdjęcia z piłkarzami, których drużyny w kolejnych dniach przegrywały ważne spotkanie, między innymi z Sergio Aguero, Pierre-Emerickiem Aubameyangiem czy Jadonem Sancho.

12 KOMENTARZE

  1. Co on taki atencjusz ze wszystkimi kurwa sie wozi i nosi im flagi? Mozna go wynajac zeby cos przyniosl albo potrzymal?

  2. Ah te zabobony, w koncu dojdzie do tego, że juz nikt sonie z Drakiem nie zrobi zdjecia, bo zaraz bedzie mial wypadek, rozwiedzie sie, przegra wszystkie pasy, przegra mecz

  3. Co on taki atencjusz ze wszystkimi kurwa sie wozi i nosi im flagi? Mozna go wynajac zeby cos przyniosl albo potrzymal?

    Jakoś trzeba zaistnieć na rynku :siara:

  4. Ah te zabobony, w koncu dojdzie do tego, że juz nikt sonie z Drakiem nie zrobi zdjecia, bo zaraz bedzie mial wypadek, rozwiedzie sie, przegra wszystkie pasy, przegra mecz

    Ja sobie z nim zdjęcia nie zrobię.

    Nie wiem w ogóle co to za np name

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.