Conor McGregor wygrał ogromne pieniądze na zwycięstwie Nate’a Diaza z Jorge Masvidalem w ringu bokserskim. Młodszy z popularnych braci zareagował na wygraną Irlandczyka na konferencji prasowej po walce.

Nate Diaz udanie zrewanżował się Jorge Masvidalowi w ringu bokserskim. Do drugiego w historii pojedynku obu panów doszło w ten weekend. W pierwszym starciu w oktagonie UFC to Jorge Masvidal był górą i wygrał z Nate’em Diazem przez TKO na UFC 244 w listopadzie 2019 roku. Teraz jednak to młodszy z popularnych braci okazał się lepszy i zwyciężył przez decyzję sędziowską w boksie.

Przed walką, na wygraną Diaza aż 500 tysięcy postawił jego inny były rywal, Conor McGregor. Irlandczyk tym samym wzbogacił się o ponad 1.5 miliona dolarów, a na jego wygraną tak zareagował sam Diaz:

Diaz walczył dwukrotnie z McGregorem w oktagonie UFC. Podczas UFC 196 w marcu 2016 roku pokonał Irlandczyka przez poddanie i zszokował cały świat sportów walki. Później The Notorious udanie zrewanżował mu się na UFC 202 i pokonał wytrzymałego reprezentanta Stockton przez decyzję sędziowską. Obaj panowie nie ukrywają, że w przyszłości chcieliby doprowadzić do swojej trzeciej walki. Jak widać, ich relacje po dwóch bataliach w klatce MMA są dobre, ale wciąż są zainteresowani kolejną konfrontacją.

Dla Diaza (21-13 MMA, 1-1 BOKS) był to udany powrót do ringu po przegranej z Jakiem Paulem z sierpnia tamtego roku. 39-latek nie ukrywa, że chciałby wrócić do największej organizacji MMA na świecie – UFC i wierzy, że może rywalizować z najlepszymi w oktagonie. Ostatni raz w akcji widzieliśmy go podczas UFC 279 we wrześniu 2022 roku, kiedy to poddał Tony’ego Fergusona.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Don Pedro Dela Vega
Don Pedro Dela Vega

Shark Fights
Light Heavyweight

1,302 komentarzy 4,727 polubień

Klasyczna reakcja zjarańca :fjedzia:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

13,113 komentarzy 30,179 polubień
Avatar of Yoshi 1899
Yoshi 1899

ONE FC
Featherweight

2,348 komentarzy 5,870 polubień

Jebany odkuł się za przegrany zakład że Ronaldo zostanie królem strzelców Euro 2024. :frankapprove:

Odpowiedz 1 Like