Komisja stanowa w Nevadzie przyjęła wniosek prawników Conora McGregora o odroczeniu przesłuchania w sprawie awantury po UFC 229. Rozprawa początkowo miała odbyć się w poniedziałek 10 grudnia. Tego dnia McGregor i Nurmagomedov mieli usłyszeć ostateczny wymiar kary za rozpętanie bójki na hali po ich październikowej walce.

Na chwilę obecną nie został zmieniony termin przesłuchania Khabiba Nurmagomedova. Aktualny mistrz powinien stawić się przed komisją w poniedziałek, jednak bardzo możliwe, że Khabib nie zjawi się tego dnia w Las Vegas i jego sprawa również zostania przełożona.

Komisja nie podała kolejnej daty przesłuchania McGregora. Od decyzji komisji zależy kiedy obaj zawodnicy będą mogli wrócić do oktagonu. NSAC wciąż przetrzymuje połowę wypłaty Khabiba za walkę na UFC 229 w wysokości 2 milionów dolarów.

6 KOMENTARZE

  1. Pewnie nie miał jak dojechać 😛

     Myślę, że Khabib to olał, i McGregor zrobił przysługę UFC. Jeśli Khabib nie stawi się na przesłuchaniu, kara będzie wyższa, zawieszenie dłuższe.

    A jak dali Conorowi odroczenie, to dadzą Khabibowi.

  2. Czy oni chociaż raz zrobili przesłuchanie w terminie i było po sprawie ? Nie przypominam sobie żeby chociaż raz tak było.

  3. Czy oni chociaż raz zrobili przesłuchanie w terminie i było po sprawie ? Nie przypominam sobie żeby chociaż raz tak było.

    Leśne dziadki muszą z czegoś żyć:fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.