Michael Chandler, że wygra z Conorem McGregorem na czerwcowej walce i prawdopodobnie zakończy karierę The Notoriousa. Chandler jest przekonany, że skończy starcie z McGregorem w dwóch pierwszych rundach.

Michael Chandler wreszcie doczekał się potwierdzenia jego zestawienia z Conorem McGregorem. Amerykanin zmierzy się z Irlandczykiem 29 czerwca w oktagonie UFC w T-Mobile Arena w Las Vegas. Na swoim kanale na YouTube, Iron zapowiedział swoje zestawienie z The Notoriousem. Chandler jest przekonany, że wygra walkę z McGregorem w pierwszych dwóch rundach i prawdopodobnie zakończy karierę byłego podwójnego mistrza UFC.

To będzie wielka karta, będziemy się dobrze bawić, skończę Conora McGregora w pierwszych dwóch rundach. Co potem? Prawdopodobnie zakończę jego karierę. Jest wiele aspektów tej walki, której nie dostrzegają fani. Chcę wielkiej bitwy, epickiej batalii. Chcę stanąć w klatce z tym mężczyzną, chcę złamać jego wolę, chcę złamać jego szczękę, chcę pozbawić go przytomności, znokautować go w oktagonie. Później pożegnamy największą gwiazdę MMA i będziemy mogli się rozejść.

37-letni Chandler (23-8 MMA) ostatni raz w oktagonie UFC wystąpił w listopadzie 2022 roku, kiedy to przegrał przez poddanie z Dustinem Poirierem. W ostatnich 4 pojedynkach, jego bilans to 1-3. 18 z 23 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Obecnie zajmuje on 5. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC. Iron to były mistrz kategorii lekkiej Bellator MMA. W przeszłości walczył o pas mistrzowski kategorii lekkiej UFC, ale przegrał z Charlesem Oliveirą. Jego pojedynek z McGregorem odbędzie się 29 czerwca tego roku w Las Vegas.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,979 komentarzy 3,045 polubień

Michael Chandler, że wygra z Conorem McGregorem na czerwcowej walce i prawdopodobnie zakończy karierę The Notoriousa. Chandler jest przekonany, że skończy starcie z McGregorem w dwóch pierwszych rundach. Michael Chandler wreszcie doczekał się potwierdzenia jego zestawienia z Conorem McGregorem. Amerykanin zmierzy się z Irlandczykiem 29 czerwca w oktagonie UFC w T-Mobile Arena w Las Vegas. Na […]

Odpowiedz polub

click to expand...