Mike Brown, trener Dusitna Poiriera, nie zamyka drzwi do czwartej walki swojego zawodnika z Conorem McGregorem. Na razie jednak jego zdaniem jest to zbyt odległa przyszłość, aby móc coś przewidywać w tym temacie.

Conor McGregor, który przegrał ostatnią walką z Dustinem Poirierem, chce zmierzyć się z nim w oktagonie po raz czwarty. W trzech pojedynkach tych zawodników, to Poirier dwa razy wygrywał.

Mike Brown, trener Dustina, w rozmowie dla serwisu MyMMANews powiedział jak sam zapatruje się na czwarty bój tych zawodników.

Kto wie co będzie? Ostatecznie tu chodzi o rozrywkę i to co ludzie chcą zobaczyć. Pieniądze rządzą. Conor jednak przez dłuższy czas będzie poza obiegiem, nie przewiduję więc takiej walki w najbliższym czasie. Myślę, że są inne tematy, którymi Dustin chce się teraz zająć. Nigdy nie mów nigdy, ale na pewno nic się nie wydarzy w najbliższej przyszłości.

W ostatniej walce z Porierem Conor złamał nogę i musiał przejść operację. Aktualnie Irlandczyk wraca do zdrowia, ale jego powrót do klatki może zająć rok.

W tym czasie Dustin Poiriere najpewniej zawalczy o pas wagi lekkiej z Charlesem Oliveirą. Na razie pojedynek ten nie został oficjalnie ogłoszony, ale mówi się o możliwym zestawieniu w grudniu tego roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

torpedo

UFC
Lightweight

9,325 komentarzy 22,320 polubień

Dustin król.
Walczy z największymi skurwielami tego świata, dając niesamowite wojny, a w wolnym czasie obija buma za kasiorę :beczka:

Odpowiedz 9 polubień

GypsyKing

Oplot Challenge
Light Heavyweight

126 komentarzy 155 polubień

Dustin król.
Walczy z największymi skurwielami tego świata, dając niesamowite wojny, a w wolnym czasie obija buma za kasiorę :beczka:

Taka odskocznia od stresu itd. Mini-hobby

Odpowiedz 1 Like