Khabib Nurmagomedov rozpoczął już przygotowania do powrotu do oktagonu po krótkiej przerwie spowodowanej problemami ze zdrowiem przed UFC 209. Przy okazji jednego z otwartych dla mediów treningów w Eagles MMA jeden z dziennikarzy zapytał Rosjanina o opinię na temat potencjalnej walki Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Jr. Khabib stwierdził, że jest to dosyć niebezpieczne zestawienie dla MMA jako sportu.

Jako fan sportów walki muszę stwierdzić, że to interesujące starcie. Doskonale rozumiem dlaczego chcą ich razem zestawić. Ten pojedynek przyniesie wszystkim sporo pieniędzy. Takiego wydarzenia jeszcze nie było w historii sportów walki.

Jednakże, jeśli mam być szczery, to bardzo niebezpieczna walka dla MMA. Jesteśmy blisko zdobycia podobnej popularności do boksu. Jeśli nasza największa gwiazda, McGregor, zostanie pokonany przez 40-letniego boksera to z pewnością nie przyniesie nam to korzyści. To spore ryzyko, ale jak widać pieniądze są ważniejsze.

Ostatnio pojawiły się informacje na temat potencjalnego powrotu Rosjanina do klatki UFC. Ma on wrócić w drugiej połowie tego roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.