Na UFC 229, Conor McGregor zmierzy się z Khabibem Nurmagomedovem. UFC z tej okazji przygotowało nowy film promocyjny. Walkę możecie obstawiać u legalnego bukmachera forBETTUTAJ.

12 KOMENTARZE

 1. Jak mnie ten Rogan zaczął wqrwiać, jak słyszę te jego "oooooohhh" to mnie wzdryga.

  Bieda zapowiedź.

 2. Już chyba 3 promo z dupy puszczone i wciąż zero hajpu. Samo napierdalanie wózkiem nie sprzeda tej walki. W dobie internetu takie akcje się nie sprawdzają. Filmik był pokazywany wszędzie do wyrzygania, plus krótka rozpiętość uwagi widza równa się, że obchodzi to ludzi tyle, co ten zeszłoroczny śnieg, którego nie było.

  Inna sprawa, że ludzie z departamentu video promosów UFC kleją to kompletnie nieudolnie. Większość tych zapowiedzi to totalna siara. Jedyne dobre jakie pamiętam, to Bones v DC 2 i zapowiedź UFC 205. No ale jak pewnie płacą tym dzieciakom chuj nie pieniądz, to nikomu nie będzie się chciało myśleć nad pomysłową zapowiedzią.

 3. Nie wierzyłem w teorie spiskowe, ale teraz widzę, że może ta akcja z autobusem była faktycznie zaplanowana. Jak na niby największą walkę w historii UFC to promocja jakaś słaba.

 4. Mark Coleman w wywiadzie dla @Cactus mówił,że UFC przez 10 lat pokazywało jak został znokautowany,tak samo będzie z Conorem i Aldo.Nie wiem czego sie spodziewaliście skoro od dawna wiadomo,że tam pracują idioci i,że te zapowiedzi od kilku lat wyglądają tak samo.Mnie tylko rozpierdalają te teksty Rogana czy innego wacka typu:"biggest fight in the history"…kurwa mać,ogarnijcie sie panowie!Taka walka już sie odbyła i to dawno temu,to wszystko już jest za nami od długiego czasu:

 5. Nie wierzyłem w teorie spiskowe, ale teraz widzę, że może ta akcja z autobusem była faktycznie zaplanowana. Jak na niby największą walkę w historii UFC to promocja jakaś słaba.

  Za to Chiesa mógł specjalnie łeb nastawić lub walnac w rozbite okno :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.