Nate Diaz nie jest fanem rewanżu Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Zawodnik ze Stocktonu na swoim profilu na Twitterze wyzwał wczoraj na pojedynek Dana Hookera. Skomentował także starcie w kategorii lekkiej pomiędzy Irlandczykiem a Amerykaninem.

Nie oszukujmy się, rozje*ałem już tych dwóch, teraz się tylko bawią w walczenie.

Poirier nie pozostał obojętny wobec słów Diaza i zapowiedział, że może rozbić go w kategorii do 165 funtów – umowny limit, na który Nate zgodził się w potencjalnej walce z Danem Hookerem.

Mogę też cię rozje*ać w tej wadze.

Diaz (20-12 MMA) w ostatnim pojedynku w UFC zmierzył się z Jorge Masvidalem. Walkę przegrał przez przerwanie lekarskie po trzeciej rundzie pojedynku. Mówiło się o potencjalnym rewanżu obu panów, lecz UFC zrezygnowało z tego zestawienia na rzecz walki „Gamebreda” z Colbym Covingtonem.

Walka McGregora z Poirierem ma odbyć się w listopadzie albo grudniu. Dla Irlandczyka będzie to pierwszy występ po wygranej z Donaldem Cerrone w styczniu tego roku. Poirier w czerwcu pokonał Dana Hookera po świetnym widowisku w oktagonie największej organizacji MMA na świecie.

14 KOMENTARZE

 1. Mordeczko juz odstawiając teraz żarty to na kogo bys stawial hajs w tym starciu gdyby na Chimaeva bylo zalozmy 1.5 .

  Hazard to zło. Nie polecam. Dzieci nie uczcie się od @99picks  !

  :neildegrassewhoa:

 2. Z kim? Co Ty jakichś nołnejmów królowi podsyłasz? Chimaev musi jeszcze wiele lat w ufc spędzić żeby się bić z takim legendami. Zresztą, na co mu tego, chyba żeby mu Nathan plaskaczami wargę naprostował… :matt:

  Mordeczko juz odstawiając teraz żarty to na kogo bys stawial hajs w tym starciu gdyby na Chimaeva bylo zalozmy 1.5 .

 3. Utkaj pizde diaz i bierz walke z Chimaevem kozaku j*bany

  Z kim? Co Ty jakichś nołnejmów królowi podsyłasz? Chimaev musi jeszcze wiele lat w ufc spędzić żeby się bić z takim legendami. Zresztą, na co mu tego, chyba żeby mu Nathan plaskaczami wargę naprostował… :matt:

 4. Na stronie głównej mmarocks dalej jest

  Nate Diaz nie jest fanem rewanżu Conora McGregora z Natem Diazem.

  Pewnie o to mu chodziło

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.