Ogłoszenie walki Tenshina Nasukawy z Floydem Mayweatherem Jr. zszokowało świat MMA. Zestawienie to w swoim stylu skomentował także Conor McGregor, który prześmiewczo odniósł się do tego pojedynku. 20-letni, z którym bokser zmierzy się na gali RIZIN 14, postanowił na spokojnie odpowiedzieć na komentarz ze strony Irlandczyka.

Dzień dobry panie McGregor.

Nazywam się Tenshin Nasukawa.

Nie jestem Jackie Chanem.

Obiecuję, że pomszczę Twoją przegraną więc proszę, oglądaj moją walkę.

Pojedynek Nasukawy z Mayweatherem Jr. ma odbyć się 31 grudnia w Saitamie, w Japonii. Nie wiadomo jeszcze jakie będą zasady obowiązujące podczas tego pojedynku.

20 KOMENTARZE

 1. Dobry jest w te internetowe klocki. Potrafi wzbudzić zainteresowanie a po nazwisku Connora skoczył jak żabka. W czasach kłamstwa i chamstwa takie zachowanie wyróżnia się.

 2. Dobra ta odpowiedz. Z klasa. Przy tej odpowiedzi Conor wyszedl jak wiesniak. I to przy 20latku. Ja bym jeszcze dodal: panie Conorze, mam 20lat i bede walczyl z Floydem. A pan co robil jak mial 20lat?"

 3. Pewnie chciał mu tylko grzecznie odpowiedzieć samuraj przez co conor wyszedł na prostaka którym w sumie jest

 4. Jako fan Conora oddaję ogromny szacunek dla młodziana za tę odpowiedź. Kojarzy mi się ona z ogólnym sposobem wyrażania siebie przez Japończyków – z respektem i skromnością, ale w taki ciekawy, dumny sposób.

 5. Jako fan Conora oddaję ogromny szacunek dla młodziana za tę odpowiedź. Kojarzy mi się ona z ogólnym sposobem wyrażania siebie przez Japończyków – z respektem i skromnością, ale w taki ciekawy, dumny sposób.

  Przecież tam jest zawarty prztyczek w stronę conora.

 6. Nie znałem nawet tego żółtka wcześniej ale przyjrzałem mu się i stwierdzam, że jest mega kotem z najlepszym przeglądem walki jaki do tej pory widziałem, jeżeli jest w stanie to przenieść z kicka do mma wielka przyszłość przed nim. Warto zauważyć , że małolat walczy już od jakichś 15 lat więc żółtodziobem nazwać go nie można, megatalent,pzdr

 7. Przecież tam jest zawarty prztyczek w stronę conora.

  Nie, jeżdżę do Japonii i znam ich kulturę. Ja mam zawsze końcówkę przy imieniu -san. Trzeba sobie zapracować na szacunek i dostaniesz go taki tylko tam i w Korei. Wszystko tutaj na serio od Pana po pomstę.

 8. Przecież tam jest zawarty prztyczek w stronę conora.

  No bo zna swoją wartość i domaga się szacunku, więc odpowiedział by obronić swój honor. Nie pojechał po nim jednak jak jakiś burak, tylko zachował się z klasą wojownika, SAMURAJA!

 9. Dzień dobry panie McGregor.

  Nazywam się Tenshin Nasukawa.

  Nie jestem Jackie Chanem.

  Obiecuję, że pomszczę Twoją przegraną więc proszę, oglądaj moją walkę.

  i było po kutasiarzu… :antonio:

 10. Spokojnie, poczekajmy do ogłoszenia zasad.

  Stawiam na walkę pokazową, max 6 rund, z wygraną Floyda w kontrakcie (ewentualnym remisem, bez wpisu do rekordu)

  Jeżeli ktoś myśli że Floyd pod koniec kariery (opartej na jak największym zabezpieczaniu się we wszystkich aspektach) Floyd pojedzie do Japonii, zostać pobitym przez jakiegoś nieznanego 20 latka,który przy okazji jest turbo kozakiem, to się myli.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.