W najnowszym vlogu przed UFC 223, ekipa kręcąca materiały do filmu uchwyciła burdę wywołaną przez McGregora. Na zapisie wideo widzimy również jak ucierpiał Michael Chiesa – z jego czoła leci krew. Jakby tego było mało, słyszymy też jak McGregor nawołuje swoich kolegów na to, by rozbili wszystkie szyby w autobusie.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

6 KOMENTARZE

  1. Banda zwykłych cweli, jak conor jest taki kozak to niech zawalczy z Khabibem taki z niego kurwa mistrz to dlaczego nie pokona fergusona i khabiba w octagon ie tylko siedzi jak Cipa półtora roku bez obrony pasa. Każdy jest jest kozak jak wie że Zaraz go ochrona rozdzieli nawet gdyby doszło do konfrontacji z khabibem to zaraz by ich 20osob rozdzielilo. Typowe wyspiarze kozacza w grupie a większość z nich i tak Chuja tam zrobiła. Generalnie Conor to zwykły cep co chce żeby o nim się mówiło a nie o walce o pas i po to ta szopka.

  2. Po tej ustawce ME Kebab z Rudym a w karcie wstępnej Lobov z Chiesa :p

  3. Michael Chiesa dobrze świruje pawiana z tą nie zdolnością do walki,przecież podczas walki w oktagonie ludzie mają tak pokiereszowaną twarz że leje się z nich jak zarzynanej świni a tutaj jak by dziewica poczuła pierwszą krew.

  4. KEbab taki kozaczek z 20 kolegami za plecami, ale z autobusu nie wysiadł

  5. To do przesady wygląda jak FAKE… Te kamery, te ujęcia, to jakże ustabilizowane w strudze krwi rozcięcie, te nagrane relacje z autobusu… Takie sytuacje to nagrywane są najczęściej jedną kamera, niestabilnie z jakiegoś telefonu a  nie 16 kamer i reżyserka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.